20 Mart #10251705

Escmarket.com Apple Teknik Servisi Telefonuma Zarar Verdi

Atatürk Mahallesi Ankara Caddesi 27/c Sincan Ankara’daki Esc Apple teknik servis bayisi olan Ay-Pa iPhone yetkili servisine 03.06.2018'de verdiğin iPhone marka telefonumun kasası açılmak için zorlanıp telefonumun ses açma kapama kısmına hasar verilip kesinlikle Apple alakası olmayan bir raporla tarafıma verilmiştir. Apple yetkili servis olarak şubeyi kabul etmiyor fakat Apple markasını logosunu kullanarak benim ve belki de daha birçok kullanıcının telefonunu garanti kapsamı dışında bırakıldı. Apple ne şubeyi kabul ediyor ne de şube için herhangi bir yaptırım ve hasarımı karşılıyor.

Merve 1.388 Okunma

Cevaplar

  • Merve02 Nisan

    İlginiz için teşekkür ederim fakat Apple yetkili servisiyle görüştüğümde size cihaz teslim edilirken cihaz sahibinin yanında fotağrafların ekleneceğini söylediler. Cihaz teslim edilirken böyle bir fotoğraflanma olmadı alt görselde gösterdiğiniz fotoğraflanmayı herhangi bir şekilde benim yaptığıma dair bir ibare yok. Aksine cihaz size teslim edilirken böyle bir hasar yoktu. Yetkili servisi olup olmadığınızda benim tespitim değil görüştüğüm yetkililerin böyle bir şubelerinin olmadığını söylemeleri üzerine bu şikayeti oluşturdum. Daha detaylı bir cevap istiyorum tarafınızdan sonuçta telefonuma götürdüğüm şubenizde hasar verildi.

  • Esc Teknoloji/Servis Temsilcisi31 Mart

    Merhaba Merve Hanım; ilgili şube firmamız yetkili servis olduğu için firmamıza sizin cihazınızı onarıma göndermiş.Cihazınızın kayıt alınırken firmamız da tüm fotoğrafları çekilir.Kayıt aşamasından sonra teknisyenlerimizde cihazınızı incelerken ek fotoğraflar eklerler ve cihazın onarımına başlanır.Sizin cihazınız daha en başta hasarlı olduğundan firmamıza Apple ın belirlemiş olduğu yetkiler çerçevesinde rapor tutulmuştur. ilgili raporu ve fotoğrafları isterseniz [email protected] adresinden talep edebilirsiniz veya Ankarada ki şubemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.Firmamıza yapmış olduğunuz uyarından sonra cihazınızı teslim etmiş olduğunuz firmanın şirketimizde işlemleri kapatılmıştır.Satışını yapmış olduğu cihazlarla ilgili direk kullanıcıları tarafımıza yönlendirme yapması rica edildi. iyi günler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön