16 Mayıs 2013 #1801200

Esadaş Turizm Rötar Oluyor Ama Ben Azarlanıyorum!

34 G****plakalı Esadaş aracına 13 mayıs 2013 tarihinde saat 2315 de biletim vardı. 12. 15 de bulunduğum ilçeden beni almaları gerekiyordu. Bende 15 dakika kala ticari taksiyle alınacağım yere gittim ama saat 1. 30 a kadar gelen giden olmadı.Aradığımda ise azarlandım sanki onlara muhtaçmışım gibi haber verilmiyor. Rötar olduğu üstüne üstlük azarlanıyorum. Bu mu sizin müşteri anlayışınız. Sivas otogarı Esadaş yazıhanesini işleten şahıslar ise haber vermek zorunda mıyım diye beni tersliyor.


Bu nasıl iştir anlayamadım. Parasıyla rezil olmak budur. Üstüne otobüse bindikten 1 saat sonra otobüsümüz 2 kere kaza tehlikesi geçiriyor dikkat müşteri memnuniyeti 0. Ticari taksiye 50 lira para verdim boş yere.

Fatih 260 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Mayıs 2013

    Yetkililer benimle temasa geçip mağduriyetim konusunda hassasiyet göstermişlerdir bu durumun başka yolcuların başına gelmemesini diliyorum.

  • Esadaş Turizm Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Yolcumuz Fatih bey ile gerekli görüşme yapılmış olup otobüs ve yazıhane sorumlularına gerekli cezalar verilmiştir. Fatih beyden bu üzücü durum için firma ve olaya sebep olan personelimiz adına özür diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön