30 Eylül 2013 #2039130

Esadaş Turizm Kargomuzu Yerine Çok Geç Ulaştırdılar!

27 Eylül Cuma günü Hınıstan Esadaş'a Gebze terminalindeki yazıhaneye bırakılmak üzere bir çuval verdik. Çuval için dakikalarca pazarlık ettiler. Çuval bir sonraki gün sabah Gebze de olacaktı. Sabah Gebze yazıhanesini aradığımızda aracın Gebze terminalinde yolcu indirdiğini fakat kargo bırakmadıklarını söylediler. Aracı aradığımızda Dudullu'ya götürdüklerini Dudullu'ya gittiğimizde Esenler'e götürdüklerini söylediler.


Öğleden sonra saat 14 de Gebze'de olacaklarını söylediler. Çuvalımız saat 15. 30 da Gebze'ye geldiğinde muavin bir özür bile dilemeden çantayı alıp yere attı. Sorduğumuzda da kabaca cevaplar verdi. Esadaş'tan kesinlikle böyle bir şey beklemezdik. Aracın plaka numarası: 34F**.

Ercan 306 Okunma

Cevaplar

  • Ercan'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2013

    Gayretleriniz için teşekkür ederim. Bagajlar konsunda şöförlerinize geri bilridimde bulunmanız gerektiğini düşünüyorum. Artı neredeyse her yolcudan bagaj parası alınmaya başlanmış durumda. Otobüsteki bagaj hacmi her nekadar yolculara aitsede, yüksek bagaj yükleri taşımaya karşı elbet bir ücret talep edilmeli. Ama bu telebin şöförler tarafından çok abartıldığını düşünüyorum. Verdiğiniz cevap ve uğraş için teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • Esadaş Turizm Temsilcisi20 Ekim 2013

    Yolcumuz ile irtibata geçildi, gerekli açıklamalar yapıldı kendisinden firmamız adına özür diledik ve memnuniyetini sağlamaya çalıştık. Böyle üzücü durumlar yaşanmaması için gerekli çalışmaların daha yoğun bir şekilde yapılmasını sağlayacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön