31 Ekim 2016 #6820353

Esadaş Turizm Emanet Taşıma Sorunu!

Ailem Ardahan'dan Bursa'ya koli göndermek için firma çalışanlarına emaneti götürebilir misiniz diye sormuş onlarda 40 TL verin son 30 TL olur deyip paketi almışlar. Araç 10:30 civarı harekat etmiş. Ben bir gün sonra 11:00 paketi almak için gittiğimde emanetçi gitmem gerektiği söylendi. Emanetçi gittiğimizde 15 TL ücret vermemizi istediler. Bunu kabul etmiyorum Bursa Esadaş tekrar gittim Ardahan'da ücret verdik tekrar ücret istiyorlar dedim. Emanetiçinin istediği parayı vermeyeceğini söylememe rağmen saygısız bir şekilde biz kargoyu değiliz dediler bende eğer kargoyu değilseniz Ardahan'da koliyi veren kişiye biz paket almıyoruz diyebilirlerdi hem bunu demiyor para alıyor o da yetmiyor emanetçiyle anlaşmalılar ben kazandım sende kazan dercesine yaklaştıran davranışta bulundular. Bu firmadan şikayetçi oldum müşteri hizmetlerine şikayetim dile getirdim.

Kader 1.237 Okunma

Cevaplar

  • Kader31 Ekim 2016

    Ben esadaş firmasından şikayetçiyim hiç kimse hakaret edemez. Kargocu değilseler paketi almasınlar. Verilen para telefon açan firma yetkilisine göre 30 TL içini konuşuyursun. Sorunları firma kendi özel numaralarıylamı çözüyorlar bu da ayrı bir soru. Şebeke olmuşlar buradan ben alayım geldiğinde de emanetçi sen para kazan. Anlayış bu kadar.

  • Kader31 Ekim 2016

    Ben müşteri hizmetlerini arayarak şikayetini bildirdim. O ara da görüştüğüm sırada +905326167326 telefonla beni güya firma yetkili olduğunu söyleyen kişi aradı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön