12 Temmuz 2013

Erzin İsos Termal Otel Yasal Hakkımı Kullandırmıyor!

Erzin İsos Termal Otel ücretsiz günübirlik tatil adı altında , 2 saatlik yolculuk sonrasında, pazarlamacıların gerçeklerle ilgisi olmayan tanıtım yapıp , göz boyadıktan sonra okutturulmadan sözleşmeye imza attırıyorlar. Eve gelip sözleşmeyi okuduğunuzda, basit bir sözleşme olduğunu görüp , anlatılanla uzaktan yakından ilgisi olmadığını görüyorsunuz.


Caymak istediğinizde 2000 TL ücret isteniyor. İhtarname sonrası bile ödediğiniz para iade edilmiyor . Yasalara ve hukuka aykırı olmasına rağmen , 2000 TL isteniyor ve ilaveten fesihname (tarafların rızası ile mutabık kalınan sözleşmedir) ile işi resmi hale getirip hak kaybına uğramanıza sebep olunuyor.

Mehmet 2.343 Okunma

Cevaplar

 • Erzin İsos Termal Temsilcisi24 Ekim 2013

  RCI Türkiye temsilcisi Ali beyi arayıp üyeliğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. iyi günler.

 • Erzin İsos Termal Temsilcisi24 Ekim 2013

  RCI Türkiye temsilcisi Ali beyi arayıp üyeliğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. iyi günler.

 • Mehmet02 Ekim 2013

  ben 15 gün içerisinde yasal olarak devremülk almaktan vazgeçtiğim halde paramın iadesi yapılmadı. bende yasal yollara başvurarak 2 ay gibi kısa sürede yasal faizi ve avukat ücretide dahil birlikte ödediğim parayı tahsil ettim. şirketinizi aramamı gereken bir durum kalmadı. ancak kamuoyunun bu noktada bilgilenmesi için yazdım. bireysel olarak degil tüm takipçilerin huzurunda lütfen sorularıma cevap veriniz. siz RCİ degil üye yapmak siz üye bile degilsiniz hatta üyelik başvurunuz bile yoktur varsa başvurunuz söyleyin herkes ögrensin

 • Erzin İsos Termal Temsilcisi01 Ekim 2013

  Sayın Mehmet Hanefi DAŞ, Neden kod isim kullandığınızı kurum olarak anlamış değiliz. Sormuş olduğunuz ve sormak istediğiniz bütün sorulara 444 41 31 nolu merkez numaramızdan sözleşme numaranızı vererek doyurucu cevaplar alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Mehmet01 Ekim 2013

  Sayın Yetkili öncelikle kod isim kullandım gerçek ismim mehmet KARATAŞ degildir. Madem kendinizi savunuyorsunuz sorularıma lütfen cevap veriniz 1) Tanıtım esnasında sözü edilen RCI (Uluslararası Tatil Değişim Sistemi) ile ilgili herhangi bir maddenin sözleşmede yer almadığı 2) Devre mülk Satışları Noter aracılıgı ile olmalı veya tapu tescili olmalıdır bunun dışındaki satışlar geçerli olmayıp Kat mülkiyeti kanunları aykırıdır. 3) bahse konu olan devre mülk teslim edilmediğinde satış vaadi sözleşmesi ile hiç bir hak iddi edilemez. 3) tanıtımda 1 yıl içinde teslim edilmesini beyan eden pazarlamacılar sözleşmede 30 ay oldugunu görüyorsunuz lütfen herkesin huzurunda cevap veriniz. iyi çalışmalar diliyorum

 • Erzin İsos Termal Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sayın Karataş, Yaptığınız yorumlar ve kayıtlarımıza baktığımızda üyemiz olmadığınız, kulaktan duyma bilgiler ışığında yorum yaptığınız anlaşılmaktadır. Ailelerimizi ücretsiz günü birlik bir tatile değil günübirlik bir tanıtım organizasyonuna davet etmekteyiz. Üye olan bütün ailelerimize sözleşmeleri okutulmakta varsa sorularına anında cevap verilmektedir. Sözleşmelerimiz gümrük bakanlığının onaylamış olduğu tip sözleşmedir ve kanunlara uygundur. Saygılarımızla.

 • Mehmet15 Temmuz 2013

  firma ile ilgili hiç bir olumlu fikrim bulunmamaktadır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön