27 Ağustos 2013 #1975127

Erzin İsos Termal Otel Tanıtımda Huzursuz Ediyor!

Bizi arayarak günü birlik gezimiz var, tanıtım amaçlı her masraf Erzin İsos Termal Otel 'e ait dediler. Sizi ailecek günü birlik tatilimize davet ediyoruz dediler. Bizde ailecek konuştuk kabul ettik. 23/08/2013 tarihinde yola çıktık. Saat 14 gibi ulaştık Erzin İsos Termal Otel 'e. İnşaat alanına geldik, burada kısa bir sunum reklam ardından yemekhaneye geçtik . Yemekhanede sadece dolma yedik , güya masraflar adamlardan ya yemekten sonra bizi bir salona aldılar .


5 saat boyunca bizi salonda adeta mecbur koştular . Paramızı almayı kafaya koymuşlar. 5 saat boyunca adamlar seni ve aileni aç susuz bir bardak çay ve şu yok . Almayacağım hazırlıksız geldim deyince satış müdürü kardeşim ben sana masraf ettim buraya getirdim, almaya mecbursun diye hitap etti. Sonunda bizi yanılttı. Aç susuz gece 01 'de eve döndük.

Hanifi 1.997 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi30 Ağustos 2013

    Şikayetimi değerlendiren bir kişi beni aradı olaylardan habersiz olduğunu satışlarını bir başka firmaya verdiklerini firmanın satış elemanları yaptığını kendilerinin ilgisi olmadığını söledi. beni arayan numarayı ben tekrar tekrar aramama rağmen faks sinyali aldım tahmin ederim telecomun numarasından veya kulübeden arandım:(

  • Hanifi30 Ağustos 2013

    kim olduğunu bilmediğim bir şahıs beni ankaradan bir numaradan aradı numarayı defalarca aradım faks veya telecumun kontürlü telefonundan öyle tahmin ediyorum ben defalarca aradım sinyal alamadım faks sinyali geliyor.

  • Erzin İsos Termal Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Şirketimize gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılık için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili hassasiyetlerinizin üzerinde önemle duracağımızı sizlere bildirmek isteriz. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön