24 Ağustos 2013

Erzin İsos Termal Otel Paramı Vermiyor!

Ben noterde ihbarname çektim, fes ettim diye, aynı gün mahkemeye verdim ve kazandım. Şimdi icra yoluyla geri verdiğimi tahsil edeceğim. Tabi bunları avukat hallediyor. Avukatlık ücreti Erzin İsos Termal Otel ' den, harcadıklarımda oradan karşılanacak. Yani yorulmadan geri alacağım hepsini. Sonuç: Daha tapu verilmeden fes etme hakkımız var.

Polat 1.934 Okunma

Cevaplar

  • Polat 02 Eylül 2013

    1-Fesh işlemleri için aradığımda hiç hoş tavırlar sergilemediler. Örnek :"Paşa paşa ödersin" dediler, "Nerelisin?" "..." "Belli oluyor" 2-Herhangi bir kurumsal süreç uygulamadılar. 3-Şikayet için ürettiği çözüm yok. 4-Bir daha mı? ASLA...

  • Erzin İsos Termal Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın POLAT, Yaptığınız şikayet ile ilgili olarak müşteri temsilciniz sizinle irtibata girmiş ve konunun çözümü için size yardımcı olmaya çalışılmıştır, tarafınıza gönderilen fesih protokolunü imzalamadığınız konuyu sizin sürünceme de bıraktığınız tespit edilmiştir. Tarafımızda yaptığınız eylemleriniz bilinçli olduğu kanaati oluşmuştur. Şirketimizi maddi manevi zarara sokmak amaçlı olduğunu düşülünmektedir. Konu ile ilgili gerekli tüm hukuki haklarımızı saklı tuttuğumuzu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön