Ersağ Bazı Hususlar Düzeltilmeli!

Tülay Tülay07 Ağustos 18:16

3 senedir evimdeki bütün kozmatik ve deterjan ürünlerini Ersağ'dan kullanıyorum. Diğer bitkisel ürünlere oranla ürünleri çok pahalı buna bir şey demiyorum fakat 2 ay önce çamaşır deterjanlarını kutudan vazgeçip poşete koymaya başladılar. Bu görüntü kalitesini düşürüyor ve kullanışsız hale getiriyor. Beyazlar için olan deterjan beyaz kıyafetlerin üzerinde hiçbir yıkamada geçmeyecek sarı lekeler bırakıyor. Yeni aldığım t-shirtlerimi giymeden toz bezi yapmak zorunda kaldım. O kadar para veriyoruz bitkisel diye bunları göz önünde bulundurmalılar. Aynı zamanda 7'de 5 kampanyası yerine 6'da 4 kampanyasını getirdiler güya ürünlere yılda bir kez zam geliyor hediye sayısını düşürerek fiyatta artışı engellemiş oldular. Bir de bu tarz kampanyalar hep ayın 15'inden önce genelde ayın 12-13 ünde bitiriliyor birçok kişi maaşını 15'inde alıyor bence kampanya süresi 16'sina kadar çekilmelidir böylece bizlerde faydalanabilelim. Son zamanlarda titanyum maddesinin zararlı olduğunu bilmeyen yok maalesef güneş kremi içinde bu madde var. Yüzde yüz bitkisel ürünlerimiz diyorsunuz ama deterjanların içindeki etkin maddeler bunun tersi olduğunu gösteriyor. Yukarıda belirttiğim sıkıntılar dışında kaliteli bir firma olduğunuzu düşünüyorum sizden ricamdır ben ve benim gibi düşünenlerin Ersağ kullanımını azaltmak yerine arttırmak amacıyla yukarıda belirttiğim sorunlara çözüm üretin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ömer 3 gün önce  

  3 senedir kullanıcısınız diğer ürünlerle arasında ne gibi fark gördünüz ki neden Ersağ yani

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Tülay 3 gün önce  

  Burada konu olan Ersağ ürününün diğer ürünlerden farkı değil. Ersağ ürünün daha iyi nasıl hale getirilebilir olmasidir. O nedenle doğru noktaya odaklanmanızı tavsiye ederim.

 • profile-icon Atilla 09 Ağustos 02:24  

  Şirketimiz diğer hususları dikkate alacaktır. Muhakkak. Bir Türk şirketi olârak bayrağımızı Avrupa da ve Türk ülkelerinde dalgalandırıyor çok şükür. Rabbim zeval vermesin şirketimize.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler