Ersağ Propolis Şampuan Kaşıntı Yaptı!

Şerife Ö. |

Ersağ üyesiyim. Propolisli şampuan saçlarımda aşırı kaşıntı ve kepek yaptı kızıma da kullandım onda da aynısı oldu hatta saç diplerinde yaralar oldu.

Etiketler :

Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 08 Mart
    16:15

    Sayın Şerife Ö. ile , şikayeti hakkında görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Bildirimine istinaden gerekli tüm bilgiler kendisine iletilmiştir.

    Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli üyelerimizden/müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyet ile değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir.

    Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri hattımız (0258) 371 4531 ve e-mail info@ersag.com.tr adreslerinden, www.ersag.com.tr Bize ulaşın linkinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilmektesiniz.