Ersağ İnternet Sayfası.

Gülsüm Ş. |

21.00 den beri sipariş vermek için sayfaya (yoğunluktan olsa gerek) ulaşamıyorum. Aynı sorunu şubat promosyonunda da yaşamıştım. Başkaları da yaşamış olacak ki süre uzatıldı. mağduriyetimin giderilmesi için bu konuya bir çözüm getirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  16:03

  3125858 numaralı şikayet hakkında,

  Sayın Gülsüm Hanım , kampanyamız 17 mart 2015 saat 20:00 ile 19 Mart 2015 saat 23:59 tarihi arasında planlansa da yaşanılan aksilikler den dolayı kampanya tarihimiz 20 mart saat 12:00 kadar uzatıldı ana sayfamızda duyuru yapılmıştır.
  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli üyelerimizden/müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyet ile değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir.

  Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri hattımız (0258) 371 4531 ve e-mail info@ersag.com.tr adreslerinden, www.ersag.com.tr Bize ulaşın linkinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilmektesiniz.

  Sağlıklı , Mutlu Günler