Ersağ Beyazlar İçin Olan Deterjandan Hiç Memnun Değilim!

Zeynep A. |

2 yıldır Ersağ üyesiyim, beyazlar için deterjandan hiç memnun değilim. Farklı marka üründe kullanmak istemiyorum helal olmadıkları için. Beyaz çamaşırlarım gri rengine döndü. Damla konsantre ve çamaşır aktif kullandığım halde fayda etmiyor.

Etiketler :

Temizleme Gücü - Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep A.
  29 Ağustos
  01:14

  Teşekkür ederim ilgilendiginiz için ama nasıl memnun kalacağım? Deterjan öneriniz ne olacak hala böyle devam edecek mi çamaşırlarım hiç hoş değil ben sonuç bekliyorum...

 • 22 Ağustos
  17:45

  Sayın ZEYNEP ARIKAN ile , şikayeti hakkında görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Bildirimine istinaden gerekli tüm bilgiler kendisine iletilmiştir.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli üyelerimizden/müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyet ile değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir.

  Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri hattımız (0258) 371 4531 ve e-mail info@ersag.com.tr adreslerinden, www.ersag.com.tr Bize ulaşın linkinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilmektesiniz.

  Sağlıklı , Mutlu Günler