12 Mart 2013

Ersa Saat Saatim Yapılmadı!

Marmara Forum Konyalı Saat'ten bir kaç ay önce Casio EQS A1000RB saat satın aldım. Red Bull'un Casio ile ortak çıkardığı, içinde Red Bull logosu olan özel bir saattir bu. Neyse, şarj olması için kılavuzda yazdığı gibi güneşe bıraktım ancak saatin içi yamuldu. Konyalıya götürdüm onlar da Ersa'ya iletmişler. Ersa kullanıcı hatası demiş ve 215 tl masraf çıkardı. Mecbur kabul ettim.


Saat geldiğinde içindeki mekanizma bambaşka ve logosuz bir mekanizmaydı. Reddettim ve özür dileyip düzelteceklerini söylediler. Bir süre sonra geri geldi mekanizma tamamdi ama bu kezde içinde kocaman bir toz tanesi ve parmak izi vardı.

Cemil 1.853 Okunma

Cevaplar

 • Ersa Saat Temsilcisi04 Ekim 2013

  Öncelikle mağduriyetinizden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geçmişe yönelik kayıtlarınızı incelediğimizde saatinizin oda sıcaklığından daha yüksek ısıya maruz kalması nedeniyle böyle bir arıza oluştuğunu saptadık. Saatinizin ilgili parçaları, sizin fiyat onayınızdan sonra yurtdışından getirilerek yenileri ile değişmek üzere işleme alınacaktır. Ayrıntılı bilgi için 444 37 72 no'lu telefondan Merkez Servisimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla…

 • Cemil20 Eylül 2013

  İrtibata geçeyim bu sefer de 2 ay bekletin açmadan geri yollayın olur mu? Önceki gönderilerimden ne hayır gördüm ki bundan göreyim? Kusura bakmayın ama siz bu işi yapamıyorsunuz. Casio gibi bir saat markasından beni soğuttunuz. Alıp alacağım son Casio saati bana Konyalı sattı, Ersa adını gördüğüm sürece Casio almam. Başka markalara hizmet veriyorsanız bileyim onları da almayayım. Saygılar, sevgiler.

 • Ersa Saat Temsilcisi17 Haziran 2013

  Sayın Müşterimiz, 15 Haziran 2013 itibari ile bu site üzerinden hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Saatiniz ile ilgili şikayetiniz devam etmekteyse 444 37 72 no'lu telefondan Merkez Servisimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Ersa A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Cemil12 Mart 2013

  Yalnız benim başlığım böyle değildi, saatim yapılmadı demedim. Saatimin değeri düştü ve başka bir mekanizmayı kabul ettirmeye çalıştılar dedim. Lütfen başlığı düzeltiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön