03 Nisan 2013 #1721976

Ersa Saat Personel Davranışından Şikayetçiyim!

2.5 sene önce Casio marka bir saat aldım. 2.5 senelik bu süreçte saati 6 kere servise gönderdim ve her seferinde saatimi yenilediler fakat aldığım model saat 2 ay içinde aynı sorunu çıkardı. Bu zaman zarfında saatimi sürekli servise gönderdiğimden saati kullandığımı söyleyemem. En son tekrardan bozulduğunda ERSA saati aradım.


Servisten bir arkadaş her seferinde aynı model mi yollandı 6 kere bozulduğunu söylerseniz model değişimi olacaktır dedi. aynen aynı şekilde yazdım fakat mümkün olmayacağını söylediler. bunun üzerine servis müdürü S. hanımla görüştüm model değişiminin mümkün olmayacığını hiç arkadaşınında böyle bir bilgi veremeyeceğini benim yalan söylediğimi ısrarla idda etti.

Havva 1.682 Okunma

Cevaplar

  • Ersa Saat Temsilcisi17 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, 15 Haziran 2013 itibari ile bu site üzerinden hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Saatiniz ile ilgili şikayetiniz devam etmekteyse 444 37 72 no'lu telefondan Merkez Servisimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Ersa A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Havva06 Nisan 2013

    servis müdürüyle yaklaşık 1 saat konuşmama rağmen çalışan personelinin bana söylediği benim söylediğim şekilde yazarsanız model değişimi yapılcaktır dediğine inandıramadım. telefon kayıtlarını inceleyeceğini söylediğinde idda ediyorum inceleyin konuşmamız bu şekilde oldu dedim fakat hala ben yalan söylüyormuşum gibi üsteledi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön