22 Nisan 2016

Ersa Saat Arıza Onarımı

16 Şubat 2016 tarihinde Trendyol.com üzerinden Pierre Cardin erkek kol saati aldım, saat; saat ve tarih olarak ileri gidiyordu 01 Nisan 2016 tarihinde servise yolladım ve ara kısımlarda telefon ile irtibat kurdum onarılıp yollanacağı söylenildi.
04 Nisan tarihinde teslim aldıklarını yasal sürenin 20 gün olduğu tarafıma bildirildi, 22 Nisan tarihinde saat bana tamir edildiği belirtilerek arızalı olarak geri yollanıldı cevap olarak bunun kul yapısı olduğu bunun normal olduğu yolda tekrar arıza yapabileceği belirtildi tekrar yollamamı ve bu sefer aciliyetine binaen hızlandıracaklarını söylediler, yasal sürenin bitmesine yakın arızalı olarak saat tarafıma iade edilip yenisinin verilmesi yerine tekrar servise gönderilmesi talep ediliyor saat tamiri kaç gündür?

Şeref 646 Okunma

Cevaplar

  • Ersa Saat Temsilcisi29 Nisan 2016

    Sayın Pierre Cardin Kullanıcısı, Servisimizdeki kayıtlara göre saatiniz, 04.04.2016 tarihinde ilk kez işleme alınmış ve yasal servis işlem süreci olan 20 iş gününde yetkili servisimiz tarafından, mekanizmanız ile ilgili olan probleme dair gerekli servis hizmeti verilmiş ve kontrolü yapılmış olarak tarafınıza geri gönderimi sağlanmıştır. Kargo taşıması esnasında veya herhangi bir şekilde tekerrür eden problemlerle ilgili gerekli işlemlerin yapılabilmesi için saatinizi tekrar servisimize göndermenizi rica ederiz. Ersa Teknik Servis Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön