Ermo Mobilya Satılan Ürünlerin İçerik Sorunu

Mert Mert25 Mart 21:03

Ermo Mobilya'dan aldığım ürünlerde büyük problemler yaşadım. Ağaç olarak satılan ürünün tamamı plastik malzeme çıktı ve üzerindeki boyalar 2 ay sonra dökülmeye başladı. Daha da kötüsü kimyasal içerdiği için kanserojen maddeler de söz konusu olabilir.

Mutfak, banyo dolabı ürettiklerini söylediler. Gelen ürünlerin çoğu sunta ve ek birçok yeri. Bilinçli müşteri grubunun takip ettiği bir yer olarak görüp bilgi sahibi olacaklarını temenni ediyorum. Neticesinde klasik mobilya dediğiniz zaman 100 binlerden bahsediliyor. Para kolay kazanılmıyor.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Mert 29 Mart 13:35

Ürünlerin fotoları ile kanıtlayabilirim. Telefon dan çıkartıyorum en geç yarin a kadar yuklemis olurum muhakkak ki hem insanları kandirdinizi hem de gereken ne ise yapılsın. Zaten gerekli işlemleri evet ben başlattım. İlahi adalet kararını verecek ins

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ermo 26 Mart 11:18  

  Firmamızda şikayet aldığımız müşterimiz yoktur. Firma olarak müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu tür şikayetlerle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur. Bunu yazan şahıs bizim müşterimiz değildir. Gerekli işlemler yapılacaktır.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Mert 16 Temmuz 08:02  

  Bankacı bir müşterinin 70 kusur milyara aldığı 2 ay bile geçmemiş takimi. S. B. Beyefendi yine insanlığı nezaketi ile kendine yakışanı yaptı. Lakin ermo mobilya da kendine yakışanı yapıp böylesine mağdur olmuş bir müşteri tadilata isle alakası olm

  np_image1 Ekli Görsel Var