16 Temmuz 2016

Erkanlı Tatil Köyü Hizmet Yetersizliği!

12 Temmuz gecesinden giriş yaptığımız, eşimin 13 Temmuz'daki doğum gününü kutlamak amacıyla gittiğimiz bu tatil köyünde;


11 Temmuz'da resepsiyon görevlisi bayanın telefonda belirttiği hizmetlerin gittiğimizde olmaması (internet sitelerinde belirtmiş oldukları yazıyı buraya kopyalıyorum)


- bazı odalarımızda jakuzi,
-bazı odalarımızda da masajlı duş bulunmaktadır. (http://erkanli-tatilkoyu.com/odalar) ben standart oda için rezervasyon yaptırdım ve odamızda jakuzi yerine masajlı duş olacağını umarak. gittiğimizde normal bir küvet vardı. Resepsiyonu aradım. Görevli bey, " 3 yıldır buradayım, öyle bir odamız yok dedi) sabah bayan görevli geldi. " ben ne dediğimin farkındayım" dedi. Jakuzili oda kastediliyor orada dedi. O zaman neden masajlı duşlu odalarımız da var şeklinde seçenek sunulmuş? "internet hatası" dediler. Bir personel müşterisine ben ne dediğimin farkındayım der mi?

Hatice 1.690 Okunma

Cevaplar

  • Hatice16 Temmuz 2016

    Kahvaltıdaki hüsranımızın ardından, ıslak alan kullanımı içerisinde olan jakuzi bölümünün tadilatta, kullanılmaz halde oluşunu orada öğrendik. Sadece havuz ve saunayı kullanabildik. Böyle bir durumda, ben kullanamadığım tüm alanlar da dahil ödeme olarak, sanki bunların hepsinden faydalanmış gibi tam ödeme yaptım, toplam iki kişi için 200 TL ödeme yaptım. Odada masajlı duş diye bir şey yok dediğimde resepsiyon görevlisi beyefendi "80 TL daha verin jakuzili odaya alalım sizi" dedi. Ben zaten hizmeti tam olarak alamıyorum neden ödeme yapayım? Sorun maddiyatta değil, belirtilen hizmet verilmiyor. Ayrıca ata da binecektik ama vazgeçtik. En yetkili kişinin tarafıma dönüş sağlamasını rica ediyorum.

  • Hatice16 Temmuz 2016

    Girişteki personel tutumu ve hizmetteki yanılmamızın ardından, bahçeye kahvaltı etmek amacıyla eşimle geçtik. Sadece iki tabak ve dışı oldukça kirli bir termos geldi. Ben serpme kahvaltı olarak geldiğimi düşünmüştüm. Az sonra bir aile geldi ve onlara serpme kahvaltı geldi. Sadece sabah gelmeyi düşünürken, konaklayalım dedik eşimle çünkü hizmetlerin hepsinin olduğunu, konaklayınca daha avantajlı olduğunun bilgisini aldım bayan personelden. Fakat tam tersi oldu. Odamızdaki olmayan masajlı duşu hatta hiçbir zaman öyle bir şey olmamış zaten; bu olumsuzluğu unutmak için hizmetini, emeğini asla es geçmeyeceğimiz tatil köyünün restoran işletmecisi İlker Bey' in kahve ikramıyla yüzümüz güldü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön