Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Siparişten 1 Hafta Sonra Bile Teslim Edilmeyen Su Erikli, Pes Artık...

Banu
27 Şubat 12:41
179

Erikli Su siparişim teslim edilmiyor. Buna benzer durumları daha önce de yaşadığımı ve şikayet ettiğim halde hiçbir düzelme olmadı, şikayetimle ilgilenilmedi, çözüm bulunmadı. Siparişimi 22 Şubat 2024 saat 13.00 sıralarında vermeme rağmen o gün teslim edilmedi. Saat 18.30 sıralarında 444 0 222 numaralı hattı aradığımda otomatik mesaj çıktı ve 'siparişiniz teslim edilmek üzere yola çıktı' dedi. Bunun üzerine tabii ki teslim edilmesini bekledim ama teslim edilmedi. Ertesi gün yani 23 Şubat 2024 tarihinde tekrar 444 0 222 numarayı aradım. Çıkan müşteri temsilcisine bu konudan şikayetçi olduğumu, bir gün önce akşam aradığımda çıkan mesaja göre teslim edilmesi gerektiğini ama teslim edilmediğini, yani maalesef teslimat konusunda bana yanlış bilgi verildiğini belirttim. Müşteri temsilcisi bir gün önce teslimat noktasındaki (Turkuaz Mahallesi) kişinin rahatsızlandığını söyledi. Maalesef daha önceki şikayetlerimde de buna benzer bahaneler duymuştum. Bu söylenen doğruysa bile teslimat noktasında tek kişinin çalışması doğru değil. Tek kişi çalışıyorsa bile ikinci bir alternatif olarak başka bir teslimat noktasından suyumun getirilmesi gerekiyordu. Erikli maalesef bunların hiçbirini yapmıyor. Şikayet oluşturuyorsunuz, çözüm bulunmuyor, siparişte bir sıkıntı oluştuysa arayıp bilgi verilmiyor. Evimize su getirilmesi için kaç defa aramak gerekiyor? Erikli her noktaya su götürdüğünü iddia etmesine rağmen Ankara'da bile su dağıtımını doğru düzgün yapamıyor, ilgilenmiyor, gerçekten yazıklar olsun. 23 Şubat'ta telefona çıkan müşteri temsilcisi yeniden sipariş oluşturdu ve bana bilgi vereceğini söyledi. Şimdi tarih 27 Şubat 2024 ve o günden beri ne siparişim geldi ne de bana bilgi verildi. 22 Şubatta verdiğim halde ve üstüne birçok kez arayıp Erikli'nin oluşturduğu mağduriyeti dile getirmeme rağmen tarih 27 Şubat oldu ve hala Erikli'den bir teslimat, bilgilendirme ya da çözüm yok. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır, nasıl?

27 Şubat 12:42 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Banu
29 Şubat 16:07

Şikayetimle ilgilenmediler, çözüm sunmadılar. Arayan müşteri temsilcisi yeniden sipariş oluşturdu ama o sipariş de teslim edilmedi. Artık ben hangi birini şikayet edeceğimi şaşırdım. Erikli firması ve çalışanları konuyla ilgilenmiyor, sorunu çözmüyor, sanki benimle dalga geçiyorlar, yeniden sipariş oluşturuyorlar, o sipariş de teslim edilmiyor. Nasıl bir hizmet anlayışı bu, anlamak mümkün değil!

01 Mart 13:29

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz telefon numaranız üzerinden size ulaşamamaktayız. Saygılarımızla, Erikli Müşteri Hizmetleri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

3

Erikli Su Teslimat Ve Müşteri Temsilcisi Şikayeti

Semih
04 Mart 17:52
126
1

Erikli Su Eriklinin Yetersiz Dağıtım Ağı

Savaş
27 Haziran 17:32
106
Erikli Su Eriklinin Yetersiz Dağıtım Ağı
1

Erikli Su'yun Geç Teslimatı Ve Müşteri Temsilcisinin İlgisizliği

Onur
25 Haziran 20:24
87

Erikli Firması Altıntepe Lokasyonu

Furkan
26 Mart 12:18
141
1

Erikli Su, Yapmış Olduğu Kampanyaya Uymuyor.

Tuğrul
02 Aralık 2023 14:03
3.838
Benzer Şikayet Yaz