Erikli Su ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erikli Su Yanlış Bilgilendirme Sıfır Hizmet

2.404görüntüleme
Pelin
Pelin 11 Eylül 2020 13:08

Mersin Silifke ilçesine yeni taşındım. Damacana su abonesi olmak istedim. Erikli müşteri hizmetlerinin çok iyi olduğunu okudum. Sitesine girdim karşıma " ilk üye iseniz size özel kampanya için müşteri hizmetlerini arayın" yazısı çıktı. Aradım telefondaki kişi bana ilk damacananın hediye olduğunu yılbaşına kadar da 5 damacanaya 1 hediye olduğunu belirtti. Mutlu oldum sipariş verdim. 4 saat geçti su gelmedi tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana kampanyanın Silifke bayisinde geçerli olmadığını Mersin için geçerli olduğunu belirtti. 

Bayi bu sebeple su getirmemiş ama lütfedip arayıp bilgi verilmedi. Ben de kampanya varsa her müşteriye olur yoksa neden sitenizde o yazı var ve bana o bilgiyi verdiniz dedim. Bana bayinin bazen kampanyayı kabul etmek istemediğini belirtti. Daha ilk başında öğrendim ki Erikli kurumsal filan değil bayilerine söz geçiremiyor ve hizmet sıfır. Direkt üyeliğimi iptal edip başka markaya şu an üye oldum. Böyle bir durumu daha ilk başta yaşamak çok üzücü.

Erikli Su Logo
Erikli Su11 Eylül 2020 13:34

Değerli Müşterimiz, Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Size daha iyi hizmet vermek için şikayetinizin detaylarını doğrudan öğrenmek isteriz. Paylaştığınız telefon numarası üzerinden sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Erikli Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler