Erikli Su ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erikli Su Siparişim 4 Buçuk Saattir Bana Ulaşmadı

403
Zeynep
Zeynep 28 Mart 18:47

Balıkesir Karesi'de oturuyorum. Bugün saat 14.13'te damacana su sipariş ettim. Şu anda saat 18.30 ve su hâlâ elime ulaşmadı. Şubeyi 2 kez aradım, "yoğunluk vardır arkadaşımı arıyorum" denildi. Maximum sipariş teslim edilme süresi 2 saat denilmesine rağmen 4 buçuk saattir elime sipariş ulaşmadı. Hâlâ bekliyorum, sipariş beklediğim için eve ® hapsoldum. İşlerimi iptal etmek zorunda kaldım. Yoğunluk bu kadar fazlaysa telefonda en baştan bilgilendirilip ertesi güne sipariş oluşturabilirdim. Sipariş verirken yoğunluk konusunda herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. 4 buçuk saatte bu damacanayı yürüyerek dört kez getirip götürebilirdim, bu gerçekten büyük bir mağduriyet.

Erikli Su Logo
Erikli Su28 Mart 18:49

Benzer Şikayetler

profile
278
1 hafta önce

Erikli Su Geç Gelen Su Siparişleri

Balıkesir Altıeylül su siparişim üç haftadır geç geliyor. Dün yine sipariş verdim. Yedi saat bekledim gelecek diye ve sonuç getirmediler. Mağdur ettiler. Üç haftadır bir su için on kere müşteri hizmetlerini arıyorum. Ben böyle bir saçma iş görmedim. İşinizi doğru yapmazsanız, kapatın dükkanı gidin.

profile
385
1 ay önce

Erikli Su Firmasına Verdiğim Su Siparişi Gelmiyor

Erikli Su Balıkesir şubesine 2 gündür su siparişi vermeme rağmen getirmiyor. Dün sipariş verdim. Gelmedi bugün aradım tamam dediler. Gelmediği için tekrar aradım gelecek dediler. Emin misiniz diye sorduğumda servis sorumlusunun şarjı bitti ulaşamıyor diye cevap verdiler.

profile
592
21 Nisan

Erikli Su Damacanamı 1 Gündür Getirmiyor

Erikli Su'dan 19.04.2023 tarihinde (dün) sipariş ettiğim 19L damacana ertesi gün olan 20.04.2023 tarihinde hâlâ tarafıma gelmedi. Balıkesir Erikli şubesini arayıp durumu söylediğimde "evet efendim, haklısınız efendim hemen güncelleyelim. Ben acil olduğunu iletiyorum." cevabını aldım. Benimle dalga m...

profile
258
18 Nisan

Erikli Su Su Siparişi Gecikmesi

Balıkesir Bahçelievler Mahallesinde oturmaktayım. Dün verdiğim su siparişi bugün öğlen tekrar aramama rağmen gelmeyince saat 17.14'te tekrar aradım. Yarım saat içinde geliyor dendi ama saat 18.04 oldu hala gelmedi. Bu olaydan dolayı nasıl sipariş vermeliyim? Ana bayii aradığımda 2 saat içinde kapıda...

profile
223
25 Şubat

Erikli Su  siparişini Bugün Veriyorum Ertesi Gün Geliyor

Balıkesir Erikli Su'dan su siparişi veriyorum, tam bir rezalet. Su siparişini bugün veriyorum ertesi gün geliyor. Kampanya yapmışlar 10 damacana suyun 5 tanesi bizden diye. Madem yetişemeyeceksiniz neden kampanya yapıyorsunuz en kısa sürede dönüş bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .