Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Erikli Su ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Erikli Su Erikli Firması Çevre Kirliliği

154
Şenol
Şenol 04 Ekim 18:24

Çekmeköy rasa diye Mahallesi sultan reşat Cad no 20/a daki sahibi olduğum Reşadiye marketimin 04.10.2022 saat 16.30 da Ford transit markalı gelen sevkiyat aracınızın satın aldığım ürünleri getirmişti gelen arkadaş ürün getirdim bende o arada paramı saydım gelen arkadaşa dedim ki geçen haftadan kalan parayı veriyorum bu gelen faturayı haftaya plasiyer arkadaşla konuştum o zaman vereceğim dedi. Arkadaş dışarı çıkıp geri geldi öyle olmuyor bende tamam geri götür dedim dışarıdan başka biri geldi plasiyeri aradın mı haberi var sen onu aramadan nasıl böyle karar veriyorsun dedim oda bağırarak konuşma dedi bende çok dışarı ürünleri almıyorum diye bağırdım sonra isim olduğundan dükkanı kapatıp bir yere kadar gittim saat 16.45 civarı geri geldim dükkanın önüne poşetle çöp atıldığını ve Erikli pet şişelerin atıldığını gördüm ve kamera kaydını açtım bu arkadaşlar bize kızdıkları için çöpleri kapımın önüne atıp gitmişler şikayetçiyim kamera kayıtları mevcut Erikli gibi bir firmanın elemanları bu kadar basit olmamalı bu kayıtları belediye CİMER'e ve sosyal medyaya atacağım.

Erikli Su Logo
Erikli Su04 Ekim 18:25

Benzer Şikayetler

profile
 • -
 • 13 saat önce

Erikli Marka Suyun Tadında Farklılık

Happy Center Marketten aldığımız 12'li paket 500 ml Erikli marka suların tadında bir farklılık var. Bir iki şişe içtik farklılığı hissettik fakat biz yanlış anlıyoruz diye düşündük birkaç kişiyede denettik tadı farklı. Konuyla ilgili desteğinizi rica ediyorum.

Devamını Oku
profile
 • 389
 • 20 saat önce

Erikli Su Sipariş Kaydı Tutulması Ve Mağdur Edilmesi Bir De Kaybolan Damacana

Ben yıllardır Erikli Su müşterisiyim ve bu son yaptıkları hiç hoş olmadı sabah saatlerinde damacana su sipariş verdim ve evden çıkmam gerekti. Müşteri danışmanını aradım ve damacanayı kapıya bırakmamı söyledi. Bende bıraktım ve çıktım ama akşam geldiğimde ne su ne de damacana vardı hiçbir şey yoktu ...

Devamını Oku
profile
 • 47
 • 1 gün önce

Eskişehir Erikli Su Max Sürenin 2 Katı Geciktirmesi

Eskişehir Erikli Su max saat süresini geçiriyorlar. Sürekli geç geliyor sipariş. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum sürekli sırf bu yüzden değiştireceğim su firmasını bu nedir ya sürekli gecikme mi olur? Yağmur yok kar yok yoğunsanız max 2 saat deyip onu da geciktiremezsiniz değiştireceğim firmayı bu...

Devamını Oku
profile
 • 776
 • 3 gün önce

Erikli Su Damacanadan Çıkan Böcek

Ofisimize aldığımız 2 Damacana sudan birinin içerisinde 2 adet böcek çıktı ölüydü. Hiç hoş bir durum değil, iade etmek isterdim ama böcekleri damacanayı açtıktan sonra fark ettim ve telafi edilmesini istiyorum güvenebileceğimiz su markası bile kalmadı mı artık?

Devamını Oku
Erikli Su Damacanadan Çıkan Böcek
Erikli Su Damacanadan Çıkan Böcek
profile
 • 587
 • 3 gün önce

Erikli Su Sipariş Çilesi Müşteri Eziyeti

Erikli Su dan verdiğim her sipariş maalesef bir çile. Toplam 9 sipariş verdim hiçbiri vaktinde 2 veya 3 kez aramadan gelmedi. Ne mobil aplikasyonu çalışıyor ne de problem çözmek için bir gayretleri var. Her seferinde sorunu genel müdürlüğe aktardık diyorlar kaç aydır değişen hiçbir şey yok.

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum