Erikli Su Damacana Kampanyası Yalanı

Kör Kör04 Haziran 2020 10:47

Erikli Su 4 defa damacana su siparişi vermeniz durumunda ikinci ile 4. Ücretsiz olacaktır şeklinde bir kampanya başlatmıştı. Bir kez faydalandım, sonra tekrar SMS gönderdiler kampanyaya katılabilirsiniz diye, müşteri hizmetlerini aradım daha önce katıldığımızı söyledim, ikinci kez kayıt olabileceğimizi sordum, temsilci evet olabilirsiniz dedi bunlar kayıtlarda mevcuttur. Bende yeniden bir kayıt oluşturup bir siparişimi verdim ikinciyi verdim ancak suyu getiren bayi ikincinin ücretini istedi onun üzerine müşteri hizmetlerini arayınca temsilci bana sizi kaydeden yanlış kayıt etmiş, ücretsiz alamazsınız dedi. 

Ancak, bizim tarafımızdan kaynaklanan yanlışlıktan dolayı, müşteri memnuniyeti için tarafınıza 1 adet damacana hediye gönderilecektir dedi. Bayiyi aradım getirmiyorum dedi. Tekrar genel merkez müşteri hizmetlerini aradım göndereceğiz dedi. Hala gelmiyor, bugün son kez müşteri hizmetlerini aradım bana kaydınızı oluşturuyoruz ancak bölge bayileri bizim üzerimizdedir onlar getirmek istemiyorsa Bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi.

Erikli tarafından kandırıldım. Bayisine söz geçiremeyen bir firma, değil profesyonel şirket hiçbir konuda güvenilir olamaz. Belki de Çeşme suyu içiyoruz en pahalı parayı ödüyoruz bu pandemi sürecinde böyle bir mağduriyet ve kandırmaca ilk defa görüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kör 04 Haziran 2020 13:01

Genel merkez tarafından aranıp problemimi çözdüler. Bayiden değil genel merkezden su gönderdiler. Bu da demek oluyor ki ne kadar profesyonel olursanız olun, iş yaptığınız ortaklara da meslek içi eğitim vermek zorundasınız. Türkiye'nin çok büyük markaları ne yazık ki bilinçsiz ve eğitimsiz bayiler tarafından marka değerlerini zedeliyorlar. Sadece Erikli markasına teşekkür ediyorum

Erikli Su Logo Erikli Su 04 Haziran 2020 10:51

Değerli Müşterimiz, Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Size daha iyi hizmet vermek için şikayetinizin detaylarını doğrudan öğrenmek isteriz. Paylaştığınız telefon numarası üzerinden sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Erikli Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler