20 Haziran 2015

Ergül Mobilya Kalitesinden Memnun Değilim!

Nevşehir Ergül Mobilya'dan 1 yıl önce 5 yıl garantili oturma grubu almıştım. Aldıktan 1 ay sonra alt taban kırıktı. Servisi çağırmadılar çalışan elemanlar alt tabanı değiştirdiler. 3 ay sonra ön kasası kırıldı. Değişim yapılmadı sadece yapıştırma işlemi yapıldı. Fakat tekrardan kasa kırıldı. 8 ay sonra kumaşı dikişlerinden yırtıldı. Kumaşı evde değiştirildi. Fakat tekrardan yırtıldı. Hiç memnun değilim ürünümün değiştirilmesini istiyorum. Hiç memnun kalmadım. 10 senelik ürün gibi yıprandı. Sağlam değil. Bayii satarken sorun halinde değişim yapabileceklerini söylemişlerdi. Bayii değiştirilmesini söylüyor fakat Nevşehir şubesi servisi bunu yapmıyor.

Emine 1.909 Okunma

Cevaplar

  • Ergül Mobilya Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Üründeki şikayetinizi istinaden sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Ergül Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; Ürün ve hizmetlerle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 44 39 10 numaralı iletişim hattımızdan yada www.ergül.com.tr adresimizden bulunan servis talep formundan iletebilirsiniz.

  • Emine26 Haziran 2015

    Nevşehir Ergül mobilyadan 1 yıl önce aldığım grubu aldıktan 3 ay sonra koltuk tabanları kırıldı, evde tamire geldiler sonrasında tekrara 2 ay sonra ön kasası kırıldı bu durum için ek yamalama işlemi yapıldı. Yalnız bu yapılan işlemlerden hiç memnun kalmadım. 8 ay sonra kumaş dikişleri atıp yırtıldı. Kumaşı değiştirdiler fakat değiştirilen kumaş tekrar eskisi gibi oldu. Biz Bu oturma grubunu aldığımızda herhangi bir olumsuzluk halinde değiştireceklerini söylemişlerdi. Oturma grubu üzerinde düzeltme işlemlerinde hiç memnun kalmadım ve oturma grubumun değiştirilmesini bayii den talep ediyorum. Aksi takdirde yetkili kurumlara bayii hakkında şikayette bulunacağım. Ayrıca 5 yıl garantiliydi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön