29 Ocak 2016 #4775313

Ergo Sigorta Kaza Yapmamış Olmamıza Rağmen Ergo Bizi Kaza Yapmış Gösteriyor!

2010 yılında sattığımız aracımızın sigortasını Ergo Sigorta'ya yaptırmıştık. Aracı sattıktan sonra sigortamızı iptal ettirdik ve hiç kaza yapmamıştık. Şimdi yeni bir araç aldık ve zorunlu trafik sigortası teklifleri anormal bir şekilde yüksek geliyor. Nedeninin 2010 yılındaki ergo trafik sigortasından kaynaklandığını öğrendik. 2009 yılındaki basamak değerlendirme sistemiyle 2015 yılındakinin farklı olduğu için hiç kaza yapmamış olmamıza rağmen büyük bir kaza yapmış gibi görünüyoruz ve mağduruz.


Ergo Sigorta müşteri temsilcinizle görüştüm hatanın düzeltilmesi için mail atmamızı istediler mailde attım mailin ulaştığını teyitte ettirdim. Hata düzeltilmesinden yeni aracımıza sigorta yapamıyoruz.

Oğuzhan 243 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan29 Ocak 2016

    Gecikmeden dolayı yüksek çıktığını söylüyorsunuz ancak attığınız mailde ben bir gecikme görmüyorum günü gününe yaptırdık trafik sigortamızı bir gün dahi geciktirmedik aracımızı satınca da bekletmeden iptal etmiştik sigortamızı lütfen daha tutarlı bir değerlendirme yapınız

  • Ergo Sigorta Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Oğuzhan Kınter'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle görüşme yapılmış olup değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön