26 Şubat 2013 #1655324

Ergo Sigorta Hesabımdan Çekim Yapıldı!

17.11.2012 tarihinde kendilerini Yapı Kredi Bankası görevlisi olarak tanıtarak bankanın size özel 1 Yıllık Ferdi Kaza Sigortası kazandınız diyerek benim kart bilgilerimi alarak güncelleme yaptık dediler.Beni daha sonra yönlendirdiği departmandaki görevli Ergo sigortadan aradıklarını Yapı Kredi Bankası ile ortak çalışıp bilgilerinizi güncellediklerini bir defaya mahsus 249 TL karşılığında sağlık hizmeti vereceklerini söylediler.


Ben kabul etmedim ve onayda vermedim.Fakat aradan 3 ay geçtikten sonra Yapı Kredi Şubat Ayı Ekstremde 19.Ocak.2013 tarihli Mob.Gen.Sağlık Hizmeti Konya ibaresi ile 249 TL çekim yapmışlardır.Yapılan konuşma kaydı da bende mevcuttur.

Hikmet 399 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet08 Temmuz 2013

  Ergo sigorta 08.07.2013 tarihine gelindiği halde aradan 5 ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen yapmış oldukları değerlendirme sonucu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgi vermemiştir. Yani burada ilgili gibi görünmekte isede aslında çözüm bulucu tatmin edici müşteri memnuniyeti sağlayıcı hiçbir hizmet vermeyerek müşterileri bilakis madur etmektedirler. firmaların yazdıklarına inanmayın sorunun çözümünün yapılıp yapıladığını hakkında şikayeti yapan kişinin yazdıkları yorumlara itibar edinki firmalar sözdemi yoksa özdemi müşterilerini memnun ettiklerini bilelim..Saygılarımla....Hikmet İSKENDER...

 • Hikmet28 Şubat 2013

  Nezih bey, ilginize teşekkür ederim fakat kredi kartımdan böyle bir miktar kesildiği halde hiç kimseden böyle bir poliçe ve hizmet almadım ve tarafımada verilerek birşeyede imza atmış değilim. Kişiler Banka görevlisi gibi kendisini göstererek, benim şahsi bilgilerimi bilen Antalyada ikamet ettiğimi adımı soyadımı, kullandığım cep telefon numaramı ve yapıkredi bankasının müşterisi olup kart numaramında ilk dört hanesini bilerek beni cep telefonumdan arıyorlar.demekki benim bilgilerimin olduğu kişiler bir şekilde birbirlerine bu bilgileri başkalarına servis ediyorlar.Bunu bankanın benim hesabımdan kestiği miktarı hangi firma veya kişinin hesap numarasına gönderdiği ve bu hesabında kime ait olduğu ortaya çıkartacaktır.o süreci bekliyorum.

 • Hikmet26 Şubat 2013

  ergo sigortadan arandım.konuyla ilgili tarafımdan bilgileri aldılar, gerekli araştırmayı yaparak tekrar beni arayacaklarını söylediler. Yani hala daha meselem halledilmemiş olup maduriyetim devam etmektedir.

 • Ergo Sigorta Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Sayın Hikmet İskender'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön