25 Şubat 2013

Ergo Sigorta Haberim Olmadan Sigorta Yapmış!

Son 2 aydır kredi kart extremi incelediğimde Ergo sigorta tarafından 90 tl para çekildiğini gördüm ve ergo a.ş yi aradım.25.12.2012 tarihinde danışmanım tarafımdan Ailem Güvence Paketi yaptığımı ve teminatlı olduğunu ücretini iade edilmeyeceğini söylediler.Halbuki 25.12.2012 tarihinde ben bahsettikleri acentanın bulunduğu şehirde bile değildim.


Poliçemi istedim 10 gün sonra kargoya verdiler ve hala elime ulaşmadı.Son 1 haftadır da sürekli aramama rağmen telefonları meşgul.Sahte imzayla müşteri olmadan sigorta yapıyorlar. Sonuç olarak; Ergo A.Ş neden yılda 1-2 emekli yapabiliyor diğer şirketlere göre oturup bu şikayetleri dinlemesi lazım ve haksızlık yaptıkları müşterilerine cevap versinler.

İlker 182 Okunma

Cevaplar

  • Ergo Sigorta Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşteri İletişim Merkezi yetkilimiz tarafından katılımcımız ile görüşülmüş olup, talebi doğrultusunda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Sayın İlker Avcı'nın tarafımıza ulaşan şikayeti Ergo Sigorta A.Ş. ile ilgili olmadığı tespit edilmiştir. Şikayet Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş. - Müşteri İlişkileri Departmanı'na yönlendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön