11 Ağustos 2016

Ergo Sigorta Dosya Takipsizliği

Ergo kasko tarafından 15 Temmuz'da yaptırdığım kaskomdan aracımın yapılmasına rağmen aradan 3 hafta geçmiş olmasına rağmen sonuç alamamış bulunmaktayım, firmayı defaten aramama rağmen sürekli incelemede denmesi artık işin yokuşa sürülmesi izlenimi vermektedir. Eksper onay vermiş olmasına rağmen tarafıma yapılan ithamı asla kabul etmiyorum.


Kaskoyu 15 Temmuz'da yaptırıp aracıma 17 Temmuzda vurulması benim ön görebileceğim bir durum olmadığı gibi kasko ücretinin bedeli 1775 TL olup hasarın 3800 TL olması da çok büyük sorun teşkil eden bir durum olmamalı. Buna rağmen dosya sorumlusu H.. Hanım aramalarıma rağmen ne müsbet ne de menfi bir cevap henüz vermemiştir. Bir dosyanın bu kadar uzatılması normal olmayıp firmanın tarafıma verdiği mağduriyeti kesinlikle yargıya taşıyacağımı bildiriyorum. Firmaya ikinci kez kasko yaptırmış olmanın pişmanlığı içinde olduğumu belirtmek istiyorum.

Tuba 428 Okunma

Cevaplar

  • Ergo Sigorta Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Tuba Karacan'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön