14 Şubat 2013 #1630577

Ergo Sigorta Çalınan Kamyonetin Ücretini Ödemiyor!

148**5 dosya numaralı çalıntı talebimizi ERGO, 3 yıldır ödemiyor. İlgili ***dan, reddetme durumu ile ilgili net bir cevap alamıyoruz. Çalınan kamyonet ile ilgili Polis tutanağını kendilerine sağlamamıza rağmen net bir cevap alamıyoruz ve yıllardır oyalanıyoruz. Bu kadar büyük bir firmanın böyle bir durumda ödeme yapmamasını anlayamıyorum ve çözüm rica ediyorum.

Adem 163 Okunma

Cevaplar

 • Adem04 Ocak 2014

  2 yıl boyunca ödeme yapmamak için direten ERGO, bu hasarı zamanaşımına uğratmayı başarmıştır. 34.000 TL lik hasarı ödememeyi başarmıştır ERGO. ERGO güvenilmemesi gereken bir sigorta firmasıdır.

 • Adem29 Ağustos 2013

  3 yıldır devam eden şikayetimize ve talebimize bir çözüm bulmamıştır ERGO. Poliçemiz var, çalıntıyı karşılıyor fakat her nedense ERGO halen ödemiyor nedenini anlayabilmiş değilim. En sonunda mahkemeye gidecek bu iş. Siz siz olun ERGO'dan hiç bir şey almayın. Türk firmalarını tercih edin.

 • Adem11 Mart 2013

  ERGO nun talep ettiği belgeleri kendilerine sağladım bakalım bana ödeme yapacaklar mı ?

 • Ergo Sigorta Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Sayın Adem Çakmakcı'nın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön