30 Nisan 2013 #1772126

Ergo Sigorta 50 Gündür Sonuçlanmayan Dosya!

Dosya no:1972607 13. 03. 2013 kaza tramere ve Ergoya iletilmiş 23. 03. 2013 tramer sonucu %100 beni haklı bulmuştur. Eksper raporu takibi haftada gönderilmiştir. 50 günü aşkın dosyanın sonlanmasını beklemekteyim. Bana söylenen ise Ergo Sigortaya ait aracı kullanan şahıstan beklenen bir fax.


Eksik belge adında poliçede yer almayan kaza tespit tutanak ve belgelerde benden istenmeyen ve benim yükümlülüğümde olmayan bir belge yüzünden 50 gündür aracım yatmaktadır. Bu belge aylarca yıllarca bekleyecek bahanesiyle dosyam kanunsuz olarak ne zaman sonlanacaktır ?
Bunun yanında 50 gündür aracım serviste yatmakta %100 haklı olmama rağmen tamirine başlanmamaktadır.

Zafer 144 Okunma

Cevaplar

  • Zafer03 Mayıs 2013

    Ergo sigorta beni aradı. Yukardaki şikayetime , size ait olmayan eksik evrak bekleniyor. Gelene kadar dosya sonlandırılmayacagı bana iletildi. Kısacası sonuc sıfır. Konuyu Hazine Müsteşarlığı sigortacılar birliğine şikayet olarak kaydettim. Benim sorumluluğumda olmayan bir evrak için ucu açık süresi belli olmayan bir süreci Ergo sigorta aleyhime kullanmaktadır. Hazine müsteşarlığından gelecek cevaba göre konuyu mahkemeye taşımaya karar verdim. Şikayetvar sitesine konu hakkındaki ilgisinden ve dönüşünden dolayı teşekkür ederim.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sayın Zafer Özdemir'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle görüşme yapılmış olup şirketimizin konuyla ilgili değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön