11 Ocak 2016

Ergo Sigorta Yaptırdığım Trafik Sigortası Ve Sonrası Tekrar Ücret İstenilmesi!

09.12.2015 tarihinde Ergo Sigorta ' dan yeni aldığım ticari ruhsatlı aracıma; 3,299,99 TL ödeyerek zorunlu mali sorumluluk (Trafik) sigortası yaptırdım. Araç sıfır km olduğu için de araç plakası 34 yk (yeni kayıt) olarak girildi. Plaka çıkmasına istinaden normalde poliçenin yenilenerek plaka yazılı olduğu halde yeni poliçenin tarafıma verilmesi gerekmekte iken, Ergo sigorta tarafından 2000 TL taha prim çıkartılmak suretiyle yenileme için tekrar ücret talep etmekte ve yeni poliçe kesmemektedir. İlgili Şirketle defaatle görüşüp talepte bulunmama rağmen, firma tekrar prim ödemeden poliçe yenileme yoluna gitmemekte ve tarafıma mağduriyet yaratmaktadır.

Ergun 280 Okunma

Cevaplar

  • Ergun 15 Ocak 2016

    Firmanız tarafından beni aramadınız, kendi imkanlarımızla size ulaşmaya çalışmaktayım. Ayrıca firmanıza bir ay oldu müracaat edeli, lütfen alakadar olun.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Ergun Aktaş'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön