15 Şubat 2013

Ergo Sigorta Yanlış Hasar Raporu Kaydetmiş!

Jaguar marka aracın sahibiyim. aracımın 59.000 tl hasar kaydı gözükmektedir. oto servislerinde yapılan incelemede araç ta böyle bir hasar bulunmadığı belirlendi. Ergo sigorta araca ait hasar dökümü ve fotoğraflarının tarafıma verilemeyeceği belirtildi.

Aracın maliki benim ama aracımın hasar bilgileri bana verilmiyor. çünkü aracımda 59.000 tl hasar yok yani Ergo sigorta araç sahibine 59.000 tl ödeyerek aracı kendisi almış ve aracın kaydına da gerçek hasar miktarı değil bu ödenen 59.000 tl hasar kaydı olarak işlenmiş.

Sonuç olarak Ergo sigorta tarafından yapılan bir haksızlık var . aracımı haksız veya bilerek konulan 59000 tl hasar kaydı sebebiyle satamıyorum.

Cihat 338 Okunma

Cevaplar

  • Cihat02 Mart 2014

    hiç bir biçimde yardımcı olunmadı ve isteklerim reddedildi

  • Cihat09 Nisan 2013

    aracımla ilgili hasar fotoğrafları ve hasar listesinin gönderilmesi için ergo sigortaya 06.03.2013 tarihinde (iadeli taahütlü mektupla) ihtar gönderdim. ihtarım kendilerine ulaştı ancak halen cevap vermediler. Ayrıca daha önce aracımın plaka ile hasar sorgulamasında 59.000 TL olan hasar kaydı şimdi 34.000 TL olarak gözüküyor. Ancak yine de bu rakkam çok fazla ve araçtaki gerçek hasarı yansıtmıyor. Ergo sigorta dan olumlu yanıt almamam halinde savcılığa başvuru yapacağım.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Sayın Cihat Ekmekçi'nin tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön