Ergo Sigorta Servis Problemi.

Yavuz S. |

Medikal ve sağlık cihazları aktif satışını yapmaktayım. 4 adet aracımızı Ergo Sigorta'dan kasko yaptırdık. Aracınızın 1 tanesi Konya da maddi hasarlı trafik kazası yaptı, 32 bin civarında maddi hasar meydana geldi. İlk hafta müşteri hizmetlerini aradığımızda "aracınız ihaleye çıktı size bilgi vereceğiz" deniliyor ve her gün aynı şekilde cevap aldık. 1 ay oldu araştırmacıya dosya verilmiş. Kendisiyle görüştüğümde bana diyor "sizin ailenizden bir kişi oto kiralama şirketi var bu araçta kiralıktır diye bilgi verdi ve gitti".

Bu kadar saçmalıktan sonra gülmemek elde değil. Yani soy adınızdan 1 kişi oto kiralama olarak faaliyet gösteriyorsa Ergo Sigorta'ya göre sizde o işi yapıyorsunuz görülüyor. Bu şekilde biz güvenerek malımızı, canımızı böyle firmalara emanet etmememiz lazım ve bu yapılan büyük yanlışı düzeltmeleri dileğiyle dosya no... 2420****

Etiketler :

Ödeme Yapmama Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 09 Ağustos
    13:07

    Sayın Yetkili,

    Sayın Yavuz Sarı'nın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.

    Bilgilerinize sunarız.