03 Eylül 2013

Ergo Sigorta Mini Onarımla Hasarsızlığımı Bozdu!

Bunu bana Mini Hasar Yapmadan söylemeniz lazım yaptıktan sonra değil yetkili olarak bana böyle bir şeyde söylenmedi. Ne zamanki kasko yaptıracağım zaman ortaya böyle bir konu çıktı. Böyle söylendiğine karşı belge ses kaydı özleşme varsa bana bildirin. Böyle yazmakla çözümü halledemezsiniz .

Ergo Sigorta , kalıplaşmış klişe olan kelimeleri söylemeyin ve hasarsızlığımı kaldırın. Böyle pazarlama mantığıyla giderseniz , firma olarak siz çok zarar edersiniz . Mali açığınızı da asla kapatamazsınız. İnsanları saf yerine koymaktan vazgeçin.

Şadiye 136 Okunma

Cevaplar

  • Ergo Sigorta Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Şirketimize 18.05.2013 tarihinde iletilen şikayet sonrası gereken incelemeler yapılmış ve sigortalımıza hem sözlü hem de yazılı olarak bilgi verilmiştir. Küçük Hasar Onarım Klozu kapsamında Mini onarım hizmeti alan sigortalımız, sadece şirketimizden yapılacak yenilemelerde geçerli olmak üzere, yenileme döneminde hasarsızlık indirimine hak kazanılacağı, diğer sigorta şirketlerinden yenileme yapılması durumunda, sigortalının hasarsızlık indiriminden faydalanması yenilemenin yapıldığı şirketin uygulamasına tabi olacağı sigortalımıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön