24 Haziran 2016

Ergo Sigorta İş Yeri Hasarımı Ödemiyor!

Ergo Sigorta iş yeri sigortası yaptırdım iş yerimde kimse yokken tüm binayı dumanlar kaplamış komşuların ihbarıyla olay yerine geldik ve içeri girmedik o kadar çok duman vardı ki içeri girmemiz çok zor oldu.

İş yerinde ki boyaların sıcaklarla genleşerek yanması sonucu tezgah ve o tezgâhta ki boyaların bir kısmı zarar gördü, hemen sigortacımı aradım gecenin o saatinde saat 23.30 'da dosya açtırdık. Ertesi gün Eksper geldi.

Benden bir dünya evrak istedi, bu işimi gücümü bıraktım bu evrakları tamamlamak için 1 gün uğraştım aradan 18 gün sonra eksper arayarak hasarın ödenemeyeceğini çünkü hasar ateşli bir hasar değilmiş, içten yanmalı bir olduğunu bu nedenle ödenemeyeceğini söyledi.

Hasar hasardır biz keyfimizden yakmadık bizde böyle olmasını istemezdik madem ödenmeyecekti bize baştan bu dosyanın ödenmeyeceğini söyleselerdi, bizde bu evrakları tamamlayacağız diye uğraşmazdık.

Hasar dos:2410981

Ural 364 Okunma

Cevaplar

  • Ergo Sigorta Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Ural Çevik'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön