27 Ekim 2016

Ergo Sigorta Hasar Ödemesi Tam Yapılmıyor!

BMW marka aracım ile 24. 09. 16 tarihinde İzmir Karabağlar'da kaza yaptım. Kaza günü sigorta şirketini aradım, kendi arkadaşım olan servise çektirecektim, fakat sigortadaki kişi, yetkili servis olan Özgörkey'e çekilmesi gerektiğini söyledi, oraya çektirdim. Eksper gelerek ve inceleyerek servis tarafından çıkartılmış olan parça listesi ve onarım bedeli olarak 41000 TL masraf biçmiştir. 1 hafta sonra sigorta şirketi şaibeli kaza diye ve daha önceden aynı yerden kazalı olduğu için araştırma şirketine vermiş. Araştırma sonunda herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmamıştır. Sonraki aşamada 22.10. 16 yani 1 ay sonra sigorta şirketinden beni arayarak teklifte bulunmuştur. Teklifte yapılan kasko poliçesinin iptaline ve 15000 TL nakit nerede istersem orada yaptıracağıma sigorta tarafından karar verilmiş, Ergo Sigorta gerçekten beni mağdur etmiş ve hayal kırıklığına uğratmıştır.

Levent 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Levent 27 Ekim 2016

    Ben alternatif onarım istemiyorum ki kimseden başka yerde yapılacaksa ben yaptırım aracımı. Ben aracım pertten cıkma olması kimseyi bağlamaz o zaman kasko yapmayacaktınız lütfen gereğini yapın yoksa tahkim kurumuna başvuru yapacağım

  • Ergo Sigorta Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Levent Gökmen'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön