04 Mayıs 2016

Ergo Sigorta Geçti Bor'un Pazarı...

06.05.2015 tarihinde Ekcan Sigorta Aracılık Hizmetleri'nden zorunlu mali trafik sigortası yaptırdım. Kendileri bana en iyi fiyatı araştırıp sigortamı yapacaklarını söylediler. Bu yıl sigortamı yaptırırken fark ettim ki daha önceki hasarsızlık indirimimi yeni aracıma yansıtmamışlar. Ekcan Sigorta'yı (Ekcan Opel bayii) aradım. Biz sisteme müdahale edemiyoruz, daha önceki aracınıza sigorta yapanın hatası dediler; lakin Ergo Sigorta ile yapılan görüşmede ise 2015 yılında indirim yansıtılmalıydı, geçti Bor'un pazarı denildi. Artık yorumu siz yapın, bunun üstüne çok yorum var ama buradan yorum yapmayacağım. Sadece şunu söyleyeyim güzel şirket kurmuşlar bütün hizmet noktalarıyla!

Bilgin 513 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin 08 Mayıs 2016

    Ergo Ergo sigortamın süresi doldu. Sigortamı yaptırdım başka bir şirkete Ergo yetkililerine duyurulur. Sistemleri yavaş olduğu için ben yardımcı olayım. Sadece müşteri hizmetleri ile görüşebiliyorsunuz. ''Genel merkezden aranacaksınız, departmanlarımız çalışıyor'' gibi laflarla oyalıyorlar. On gün sürer mi çözüm. Sanki baz istasyonu kuruyorlar. Altı üstü bilgisayardan giriş yapacaklar. Bu departman nasıl bir şeymiş arkadaş merkezi Amerika da sanırım. Şikayetimi siteye yazdığım gün aradılar. Efendim departmanlarımız çalışıyor sizin sorununuzu giderecekler lakin siz şikayet yazmışınız dediler. Sizin departmanlar gibi profesyonel olmasak da bir işin olup olmayacağını anlarız.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili, Sayın Bilgin İlker Elbek'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle görüşme yapılmış olup değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön