23 Mayıs 2013

Ergo Sigorta Geciken Dosya İşlemleri!

9 Nisan'da aracımla bir kaza yaşadım. 22'sinde bu kazayla ilgili eksper raporu ve araç üzerindeki işlemler tamamlandı ve dosya kasko tarafından incelemeye alındı.Bu aşamada ben birkaç kere telefonla Ergo'ya ulaşarak inceleme süreci ile ilgili bilgi almak istedim, onlar da bana 22-29 Nisan arasında 3 kısa mesaj ile dosyanın incelemeye alındığını ve inceleme süresinin 15 iş günü olduğunu ilettiler.

22 Nisan'dan 15 iş günü sonra kendilerini tekrar arayarak bana iletilen sürenin bittiğini ilettim. Bunun üzerine çağrı merkezindeki arkadaş bana sistemde dosyanın incelemeye alınma tarihini 30 Nisan göründüğünü söyledi. Bugün 30 Nisandan itibaren de süre doldu yine arıyorum, yine bilgi yok.

Ömer 136 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Mayıs 2013

    Bugün geri dönüş oldu, ergo dosyayı poliçe zamanı dışında kaldığı için reddetmiş. Bu sonuca nasıl ulaştıkları ile ilgili detay paylaşmıyorlar. Şimdi ben işi gücü bırakıp böyle olmadığını ispat etmek için belge toplayarak hukuki yollardan hakkımı almaya çalışacağım. Siz de bu kalitesizlikte, yavaşlıkta ve müşteriyle dalga geçen hizmet anlayışını denemek isterseniz mutlaka ergo ile çalışın.

  • Ömer23 Mayıs 2013

    Bugün de bir geri dönüş olmadı, umarım bu inceleme de 1.5 ay sürmez.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sayın Ömer Karataş'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön