Ergo Sigorta Geciken Dosya İşlemleri!

Ömer K. |

9 Nisan'da aracımla bir kaza yaşadım. 22'sinde bu kazayla ilgili eksper raporu ve araç üzerindeki işlemler tamamlandı ve dosya kasko tarafından incelemeye alındı.Bu aşamada ben birkaç kere telefonla Ergo'ya ulaşarak inceleme süreci ile ilgili bilgi almak istedim, onlar da bana 22-29 Nisan arasında 3 kısa mesaj ile dosyanın incelemeye alındığını ve inceleme süresinin 15 iş günü olduğunu ilettiler.

22 Nisan'dan 15 iş günü sonra kendilerini tekrar arayarak bana iletilen sürenin bittiğini ilettim. Bunun üzerine çağrı merkezindeki arkadaş bana sistemde dosyanın incelemeye alınma tarihini 30 Nisan göründüğünü söyledi. Bugün 30 Nisandan itibaren de süre doldu yine arıyorum, yine bilgi yok.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  24 Mayıs
  10:32

  Bugün geri dönüş oldu, ergo dosyayı poliçe zamanı dışında kaldığı için reddetmiş. Bu sonuca nasıl ulaştıkları ile ilgili detay paylaşmıyorlar. Şimdi ben işi gücü bırakıp böyle olmadığını ispat etmek için belge toplayarak hukuki yollardan hakkımı almaya çalışacağım.

  Siz de bu kalitesizlikte, yavaşlıkta ve müşteriyle dalga geçen hizmet anlayışını denemek isterseniz mutlaka ergo ile çalışın.

 • Ömer K.
  23 Mayıs
  18:40

  Bugün de bir geri dönüş olmadı, umarım bu inceleme de 1.5 ay sürmez.

 • 23 Mayıs
  11:22

  Sayın Yetkili,

  Sayın Ömer Karataş'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla