03 Şubat 2014

Ergo Sigorta Ekspertiz Raporuna Rağmen Paramı Vermiyor.

Aracımla hareket halindeyken yolda açılmış bir çukura görmeden düştüm ve sağ ön lastiğim yarıldı. Aracımı yetkili servise götürüp aracımın hasarını kasko şirketinin karşılayıp karşılamayacağını sordum, onlarda eksperin aracı görüp ona göre cevap vereceklerini söylediler. Eksper gelip aracı görmüş ve onarılmasını kaskonun karşılayacağını söylemiş . Bana ilettiler ve hasarı onardılar.

Yaklaşık bir ay sonra yetkili servis beni arayarak Ergo Sigorta kaskonun hasarı ödemeyi red ettiğini ve paranın benim tarafımdan ödenmesi gerektiğini söylediler. Her türlü itirazımıza rağmen parayı alamadım. Bana verilen cevap çok ilginçti; mahkemeye ver al. Ergo'latmak başka parayı alamamak başka .

Tuncay 340 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay06 Şubat 2014

    Mantıklı bahane olsa zoruma gitmez. Lastik dışında hasar yokmuş onun için ödemiyorlarmış. Bilseydim aracın birkaç yerinde hasar oluştururdum.

  • Tuncay06 Şubat 2014

    SONUÇ DEĞİŞMEDİ. ÖDEMİYORLAR SAKIN ERGO SİGORTA YAPTIRMAYIN ÇEŞİTLİ BAHANELERLE PARANIZI (HAKKINIZ OLAN) ÖDEMİYORLAR.

  • Ergo Sigorta Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Sayın Tuncay Aytar'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön