Ergo Sigorta 1 Ay Oldu Dosyayı Sonuçlandırmadı.

Volkan O. |

Ergo Sigorta 2178826 numaralı dosya ile ilgili olarak aydın surtaş otomotivde 30bin lira çıkan hasarıma karşılık olarak, eksper a** ç**'ın tarafsızlığına müdahale ederek aracımın parçalarını düzeltme ve ne olduğu belli olmayan parçalarla 12 bin liraya servise onarımı yapılması için mutabakat sağlatmıştır. Her aradığımda dosyada yeni yeni bir eksikler , farklı faklı bir şeyler söylenmektedir. Hazine müsteşarlığı sigorta bölümüne şikayet etti.

Etiketler :

Eksik Ödeme Servis - Onarım Hizmeti Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan O.
  16 Haziran
  17:57

  sayın dosya sorumlusu gulçın yılmaz hanım ıstedıgınız evrakları ıfade tutanaklarını arastırmacı erdem beye ılettım.bakalım eksık ne evrak cıkaracaksınız.

 • Volkan O.
  13 Haziran
  15:48

  DEGERLI OKUYUCULAR; ergo sigorta benı arıyor dıyorkı jandarma ifade ve adlı hastane raporunu ıstıyor bu kazada kalıcı hasara yol acan veya hastalıgı olan kımse yoktur bu dosya arac ıcın acılmıs bır dosyadır.bunuda ergo sigortanın ısteme yetkısı yoktur eger oyle olsaydı her kaza yapan kısıden bu evrakların ıstenmesı zorunlu olurdu zorunlu olmayan bır evragı zorunlulugu varmıs gıbı bana yansıtarak dosyada eksık evrak var denılmektedır.şiddetle kınıyorum adli mercılere basvuru yapacagım

 • 13 Haziran
  15:27

  Sayın Yetkili,

  Sayın Volkan Ölmez'in tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle görüşme yapılmış olup şirketimizin konuyla ilgili değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.