08 Ocak 2016
Yorum Yap
#4605645

Ergo Emeklilik ve Hayat Sigorta Giriş Aidatı Ödetiyor!

04.04.2013 tarihinde Ergo BES'e giriş yaptım. 97.8 TL giriş aidatı ödedim.
Daha sonra 100*5 =500 TL ödeme yaptım. Sistemden erken çıkmam halinde devlet desteği ve diğer gelirler hariç olmak üzere ana paramı istediğim zaman alabileceğim bilgisi verildi.
Çıkmak istiyorum 636 TL daha aidat tutarı gösteriliyor. Birikim yapıyoruz diye Ergo'ya 700 TL giriş aidatı ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Okan Okan 613 Okunma

Cevaplar

  • Okan16 Mart 2016

    Bu msjımı söz konusu firma ile münasebet i olacak olanlara yaşadıklarımı okuyup bir daha düşünmeleri için yazıyorum. Süreç sonuçlandı sonuç olarak toplam cebimden yatırdığım yaklaşık 600 TL'nin sadece 60 TL'sini geri alabildim. Tecrübe oldu ama başkalarının tecrübelerini tekrarlamayın bunlar bana özel değil sonuç olarak herkes için geçerli. (yani birikim yapma umuduyla başlamıştım cebimdeki paradan da oldum çıkmak istediğim için.) Sonuç olarak; borçlu çıkmadan bu söz konusu firma ile ilişiğim kesildiği için gayet memnunum.

  • Okan15 Ocak 2016

    Benimle görüşüldü ve zaten bildiğim şeyler tekrar anlatıldı herhangi bir ilerleme kaydedilmedi. Sistem den çıkıyorum yaklaşık adıma kesilen toplam aidat miktarı 600 TL civarında olacak. Çıkışımı yaptıktan sonra evrakları paylaşırım. Yaptıracak olanlara ricam firma yetkililerinin sözüne güvenip sakın bu firma üzerinden bireysel emeklilik kaydı yaptırmayın. Toplamda min 600 TL zarar edersiniz durup dururken ben yiyemedim siz yiyin der gibi üzerine uğrastıgınız ve kaybettiğiniz zaman da yanınıza kar kalır.

  • Ergo Emeklilik ve Hayat Sigorta Temsilcisi14 Ocak 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları