05 Aralık 2013

Ereyon.com.tr'den Aldığım Ürün Arızalı Çıktı!

08/11/2013 tarihinde 9762**** sipariş numarası ile Nokia Lumia 720 model cep telefonu sipariş verdim. 09/11/2013 tarihinde elime ulaşan cihaz hiçbir şekilde açılmadı cihaz arızalı çıktı. Aynı gün ürünü iade ettim. Cihaz 18/11/2013 tarihinde bir rapor düzenlenerek tarafıma gönderilmiş. Cihaz sıvı teması görmüş cihaz aldığım an hiç açılmadı ve aynı anda geri gönderdim. Ereyon.com.tr yetkilileri kesinlikle ürünlerine sahip çıkmadı ve cihaz arızalı bir şekilde elimde kaldı.

Unal 452 Okunma

Cevaplar

  • Unal 06 Aralık 2013

    E REYON FİRMASI TARAFIMA ARIZALI ÜRÜN GÖNDERMİŞ VE ÜRÜNLERİNE HİÇBİRŞEKİLDE SAHİP ÇIKMAMAKTADIR. GÖNDERDİĞİ ARIZALI ÜRÜNÜ KAPALI KUTUSUNDA GÖNDERDİĞİNİ SÖLEMEKTE ANCAK ÜRÜN ULAŞTIĞINDA ARIZALI VE BUNUN BEDELİNİ TÜKETİCİYE ÖDETMEKTE. SONRASINDA KESİNLİKLE BİR MUHATAP BULUNMAMAKTADIR.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi05 Aralık 2013

    Sitemizde satışı yapılan tüm cep telefonları kapalı ambalajda müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün müşterimize ulaştığında ilk olarak kendisi paketi açmıştır. Şikayeti üzerine telefon yetkili servise gönderilerek arıza tespiti yapılmıştır. Teknik servisin sunduğu raporda, telefonda sıvı teması tespit edilmiştir. Ürün servis raporu ile birlikte tekrar müşterimize gönderilmiştir. Arızalı ürünlerde yetkili servisin vereceği karar kesin karardır. Firmamız, servisin almış olduğu karara uymaktadır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön