Ereyon.com.tr'den Alınan Akü Şarj Cihazı İade Alınmadı!

Mert Mert2 yıl önce

Satışında 16-80 amper arası akü şarj eder yazıyordu. Ayrıca fotoğraftanda görüleceği üzere açma kapama düğmeleri var gönderilen üründe düğmeler yok bunu da başta önemsemedim fakat 80 amper aküyü herhalde 1 haftada ancak şarj eder, bunu elektrik bilgisi olan birinden öğrendim ürünün ne kendinde ne de ambalajında herhangi bir deformasyon olmasa da 2.fotoda var bana verilen cevap aynen budur''Web sitemizde deneme amaçlı ürün satışı bulunmamaktadır. Bu sebepten siparişinizde yer alan ürün kullanımı sağlandıktan sonra iade veya değişimi sağlanamamaktadır. '' ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dendi. Kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir site çünkü reklam olmasın diye adlarını yazmıyorum sürekli alışveriş yaptığım diğer sitelerin hiçbirinden böyle bir cevap almadım, her sorunumu çözdüler birde burayı deneyeyim dedim pişman oldum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mert 2 yıl önce

Kullanıma dair hiçbir belirti ve iz yok fotodan da belli demek ki size yalan söyleyip denemedim iade etmek istiyorum demek gerekiyormuş bu tutardaki ürünü bile iade alamayan her tutarı ciroya katma mantığı ile satış yapan bir firma olduğunuz belli umarım böylelikle küçük hesaplar peşinde giderken diğer rakip firmaların karşısında da gitgide küçülürsünüz. Hizmet kalitesi yüksek firmalar kalsın kalsınki tüketici aldatılmasın artık iade talebide etmiyorum.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 2 yıl önce

Merhaba; İade ve değişim süreçleri, web sitemizde, ana sayfada yer alan, müşteri hizmetleri kısmında kapsamlı olarak belirtilmektedir. Web sitemizde, deneme amaçlı ürün satışı yapılmamaktadır. Müşterimiz ürünü, denediğini ve beklentisini karşılamadığını, taleplerinde açıkça belirtmektedir. Ürünlerin siparişlerinin tamamlanmasından önce, doğru seçim yapılması için ürün detayları kapsamlı olarak belirtilmektedir. Ayrıca, müşterilerimizin yetersiz gördükleri ve ihtiyaçlarına yönelik tercihlerini belirleyemedikleri kısımlarda, daha kapsamlı bilgi alabilmek için, satın alma birimimizden destek almaları da mümkündür. İade ve değişim talebi, ürünün tekrar satılma özelliğini kaybetmiş olmasından dolayı kabul edilmemiş olup, müşterimiz ile bu bilgi e-posta ve sözlü olarak paylaşılmıştır. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler