sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr'den Aldığım Üründe Kollar Kendi Kendine 10-15 Dakika Sonra Donup Kalıyor

Enes Enes16 Mart 2018 22:08

15 Aralık 2016 tarihinde belirttiğim siteden 5 adet dualshock 4 satın aldım. Kollar kendi kendine 10-15 dakika sonra donup kalıyor, hiçbir tuşu çalışmıyor, ışık sabit yanıyor reset atmanız gerekiyor fakat; atınca da sorun geçmiyor. Yine aynı ve hepsi de öyle. Gönderdim servislerine şirket de oturduğum ilde olmasına rağmen güçlükle 1 1 buçuk ayda sanırım yeni? * kol gönderdiler fakat 4 tane geldi. Bahaneleri ellerinde stok kalmadığı için kalan 1 ürün geldiğinde gönderilecekti. Aradan 5-6 ay geçti gönderdikleri 4 kolun 4'ü de yine aynı ve kalan 1 kolum hala gelmedi. Oyun salonu işletiyorum yaşadığım sorunun yaşadığım mağduriyetin haddi hesabı yok çevrede orası bozuk denmeye başladı müşteri kaybediyorum. Parayla rezil olmak bu ya benim sorunum giderilsin ya da Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım kolunuzu da istemiyorum paramı verin.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Enes 19 Mart 2018 17:21

Siz şaka mı yapıyorsunuz 5 kol aldığım için göndermek zorundasınız zaten. Servisinize gönderdiğiniz 5 kolun 5 ini de gönderdim arızalı diye geriye bana servisten 4 kol geldi size sorduğumda niye 4 geldi bir eksik diye stoklarımızda bulunmadığından 4 gönderdik stoğa geldiğinde bir adet daha göndereceğiz dediniz bu mu sizin müşteri desteğiniz servisten eksik gelen 4 kolumda da aynı sıkıntı var şimdi servisinize göndersem geriye 3 tane mi alacağım? Kaldı ki yan sanayi ürün satıp bir de bu şekilde hak mi yiyorsunuz rezillik vallahi.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 19 Mart 2018 15:53

Merhaba; Müşterimizin 15 Aralık 2016 siparişinde yer alan ürünlerin 5’i de müşterimize gönderilmiştir.  Firmamıza bu süreç içersinde ulaşan eksik ürün talebi mevcut değildir. 24 Temmuz 2017’de sadece "4 adet dualshock" arızalı olmasından kaynaklı tarafımıza gönderilmiştir.  Sorunun kullanıcı kaynaklı veya fabrikasyon hatalı olduğu incelenmek üzere yetkili servise gönderilmiştir. Servis süreçlerine müdahale imkanımız bulunmamaktadır.  Saygılarımızla.. www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular