27 Ocak 2014 #2257739

Ereyon.com.tr'den Aldığım Telefonum Arızalı Çıktı

Samsung GT-I 9190, S4 mini cep telefonu Ereyon.com.tr ticaret sitesi kanalı ile Metsel garantili alınmıştır. Aralık 2013 den beri, geldiği günden beri arızası devam etmektedir. Ereyon ile görüşülmüş ve arıza için gönderilmiş ama geri geldiğinden beri hala aynı arıza devam etmektedir.


Sıfır yeni alınmış bu cihazın değiştirilmesini talep etmekteyiz. Aynı günlerde yine Ereyon kanalı ile alınan Note III serisi ise Samsung garantisinde olup, Türkiye'nin her bölgesinde destek alınabilmektedir. Metsel desteğinden şüphe duymaktayız.

Nihan 622 Okunma

Cevaplar

  • Nihan31 Ocak 2014

    e-reyon arayıp ilgi gösterdi ama, metsel adına söz veremedi, bizi arayıp değişim için telefonu istemelerini bekliyoruz. e-reyon dan aldığımız diğer ürünler ve e-reyon hizmetlerinden memnunuz ama, e-ticaret yapan siteler de iyi hizmet alabilecekleri ürün ve firmaları kendi sitelerinde yer verirken dikkat etmeliler, bu onların sorumluluklarını azaltmıyor.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin sitemizden satın aldığı ürün ithalatçı firma garantili bir üründür. İthalatçı firma garantili ürünler, resmi distribütör garanti kapsamında sayılmamaktadır. Müşterimiz, kutu içerisinde yer alan teknik servisten 2 yıl boyunca garanti kapsamında faydalanabilecektir. Müşterimiz telefonda kullandığı operatörün SIM kartını taktığında şebekede kesilmeler olduğunu belirtmiştir. Belirtilen arıza ile Aralık ayında servise göndermiş, belirttiği arızaya rastlanmadığı için yazılım güncelleme yapılarak tekrar müşterimize cihazı geri gelmiştir. Müşterimiz telefondaki sorun giderilmediği için cihazı tekrar servise göndermiştir. Teknik servis ile görüşme yapılarak cihazın detaylı olarak incelenmesi konusunda yardımcı olunmuştur. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön