Toplam çözüm sayısı
..
Ereyon.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ereyon.com.tr'de Minderler Gelmedi

1.337görüntüleme
Kaan
Kaan 09 Mayıs 2018 11:06

Siesta Monaco rattan 3'lü kanepe siparişi verdim. Minderleri yoktu. Onu da başka bir siteden sipariş ettim. Bana yaklaşık 8 gün sonra ürünü temin edemiyorum diye mail atıyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım. Bu sipariş verdiğim minderleri ben şimdi ne yapacağım diye sordum. Cevap veremiyorlar. Yazıklar olsun. Malı temin edemiyorsan siparişi neden onaylıyorsun. Neden siparişten 8 gün sonra haber veriyorsun. Bundan sonra Ereyon.com.tr mu kesinlikle bakmam. Minderlere ekstra 600 TL gibi para verdim. Ben bu minderleri ne yapmamı bekliyorsunuz? Sipariş numaram 93552518.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr09 Mayıs 2018 11:43

Merhaba, Müşterimizin siparişinde bulunan "Siesta Rattan Monaco Üçlü Koltuk” 2 Mayıs Çarşamba günü sisteme düşmüş olup, 03 Mayıs Perşembe günü tedarikçi firmaya sipariş geçilmiştir. Ancak tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, ürünün temininde aksaklık yaşanmıştır. Bu bilgi müşterimiz ile paylaşılarak, ücret iadesi tamamlanmıştır. Yaşanan aksaklık nedeniyle özür dileriz. Saygılarımızla.. www.ereyon.com.tr

Kaan
Kaan09 Mayıs 2018 11:55

Benim sipariş onayından sonra aldığım koltuğun minderleri ne olacak... Bu kadar kolay işin içinden sıyrılmak. O zaman siparişi onaylamayacaksın ya da temin edemeyeceğin ürün internet sitede olmayacak.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler