12 Nisan #10330675

Ereyon.com.tr Yapılmayan İade

30 Mart tarihinde adrese teslim edilmeyen Satış Kodu: SC50919086 olan ürün için iade işlemi başlatıldı ve ürün 02 Nisan tarihinde geriye şubesinde teslim edildi; GittiGidiyor 30 Mart tarihinde "3 iş günü + 24 saat içinde satıcı ürünü teslim aldığını onaylayacak ve ürün bedeli size iade edilecektir" demesine rağmen, en son 7 Nisan tarihinde sadece satıcı Ereyon.com.tr'dan bilgi istemiştir. Bugün 11 Nisan tarihi itibari ile, ürün iade edileli 10 iş günü geçmiş olmasına; sözde "%100 güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi" olduğunu iddia edilmesine rağmen, halen cevap dahi verilmemiştir. GittiGidiyor ve Ereyon ile yapılan yazışmaların ekran görüntüleri ekte olup, bu süreçte Ereyon'dan hiçbir cevap alınamamış; telefon görüşmesinde ise, sadece hatırlatma yapılacağı ifade edilmiş ama hiçbir gelişme olmamıştır.

Murat 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Nisan

    Sayın Yetkili, Sürat Kargo sitesinde ürünün 02 Nisan tarihinde karesı mobil şubesinde (ki gönderi yapılan Zağnospaşa şubesi ile aynıdır) teslim edildiği yazıyor, ve bahse konu gönderi yüklemeyi yapan aracı şirket yetkilisi- 0544 8110188 numaralı telefonun bilgisi ve onayı ile "teslimat adresinin hizmet alanı dışı olması sebebi ile" İade edildi; sizler teslimat yapılan yerin Karasu şubesi olmadığını 10 günü aşkın süre sonra mı fark ettiniz, bunca e-posta ve GittiGidiyor yazışması da mı sizlere yardımcı olmadı. Sizleri insaf ve izana davet ediyoruz, lütfen ıvedı olarak IADE'yi onaylayınız; bu artık ne iş hukuku ne de etik kurallara sığmıyor.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi12 Nisan

    Merhaba, Müşterimizin gitti gidiyor siparişinde iade yapılması istenen Kaan 23S Çapa Makinesinin Kargo takip ekranında müşterinin ürünü teslim aldığı görünmektedir, kargo firması ile görüşülmüş olup bu bilginin yanlışlıkla sisteme işlendiği ürünün firmaya iade döndüğü iletilmiştir, ürün iade döndüğünde müşterimizin iade işlemi başlatılacaktır. İşlemlerin en kısa sürede tamamlanması adına süreç takibimizde tarafımızca devam etmektedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön