Ereyon.com.tr Yapılmayan İade

Murat Murat12 Nisan 2018 00:53

30 Mart tarihinde adrese teslim edilmeyen Satış Kodu: SC50919086 olan ürün için iade işlemi başlatıldı ve ürün 02 Nisan tarihinde geriye şubesinde teslim edildi; GittiGidiyor 30 Mart tarihinde "3 iş günü + 24 saat içinde satıcı ürünü teslim aldığını onaylayacak ve ürün bedeli size iade edilecektir" demesine rağmen, en son 7 Nisan tarihinde sadece satıcı Ereyon.com.tr'dan bilgi istemiştir. Bugün 11 Nisan tarihi itibari ile, ürün iade edileli 10 iş günü geçmiş olmasına; sözde "%100 güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi" olduğunu iddia edilmesine rağmen, halen cevap dahi verilmemiştir. GittiGidiyor ve Ereyon ile yapılan yazışmaların ekran görüntüleri ekte olup, bu süreçte Ereyon'dan hiçbir cevap alınamamış; telefon görüşmesinde ise, sadece hatırlatma yapılacağı ifade edilmiş ama hiçbir gelişme olmamıştır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 12 Nisan 2018 15:25

Sayın Yetkili, Sürat Kargo sitesinde ürünün 02 Nisan tarihinde karesı mobil şubesinde (ki gönderi yapılan Zağnospaşa şubesi ile aynıdır) teslim edildiği yazıyor, ve bahse konu gönderi yüklemeyi yapan aracı şirket yetkilisi- 0544 8110188 numaralı telefonun bilgisi ve onayı ile "teslimat adresinin hizmet alanı dışı olması sebebi ile" İade edildi; sizler teslimat yapılan yerin Karasu şubesi olmadığını 10 günü aşkın süre sonra mı fark ettiniz, bunca e-posta ve GittiGidiyor yazışması da mı sizlere yardımcı olmadı. Sizleri insaf ve izana davet ediyoruz, lütfen ıvedı olarak IADE'yi onaylayınız; bu artık ne iş hukuku ne de etik kurallara sığmıyor.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 12 Nisan 2018 15:10

Merhaba, Müşterimizin gitti gidiyor siparişinde iade yapılması istenen Kaan 23S Çapa Makinesinin Kargo takip ekranında müşterinin ürünü teslim aldığı görünmektedir, kargo firması ile görüşülmüş olup bu bilginin yanlışlıkla sisteme işlendiği ürünün firmaya iade döndüğü iletilmiştir, ürün iade döndüğünde müşterimizin iade işlemi başlatılacaktır. İşlemlerin en kısa sürede tamamlanması adına süreç takibimizde tarafımızca devam etmektedir. Saygılarımızla...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular