02 Nisan 2013 #1720813

Ereyon.com.tr Yanlış Ürün Gönderimi!

10. 03. 2013 günü ereyon. com. tr den ETDR-119206 ürün kodlu (sipariş no:37840866 ) Babyhope Baston Puset (mavi renkli ) ürün sipariş verdim. Ürün elime kırık geçti. MNG kargo ile ereyon. com. tr adresine site yöneticileri ile de irtibata geçerek kırık ürünü geri gönderdim.


Bugün 02. 04. 2013 günü ürün elime ulaştı ancak bu sefer de satın almış olduğum ürün değil de başka aynı markada farklı model bir ürün göndermişler üstelik pahaca biraz daha ucuz. Ben onlardan satın almış olduğum ürünün aynısını istiyorum başka bir ürün değil.

Birol 229 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi09 Nisan 2013

    Satın aldığınız üründe faturanız garanti belgesi yerine kullanılmaktadır. Ayrıca bir garanti belgesi ürün ile birlikte verilmemektedir. Puset ürünlerinde kullanım kılavuzu olup olmadığı tedarikçi firma ile görüşülerek size bilgisi verilecektir. Değerli müşterimiz, taleplerinizi firmamıza direkt olarak bildirirseniz daha hızlı çözüm üretebiliriz. Tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

  • Birol09 Nisan 2013

    şikayetvar.com a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. www.ereyon.com.tr sitesi müşteri memnuniyeti ve hizmet kalite anlayışı yeniden değerlendirilmeli bence. bu seferde 09.04.2013 günü yani bugün elime geçen 119206 numaralı babyhope baston puset adlı ürünün içinden garanti belgesi ürün etiketi kullanım kılavuzu çıkmadı.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin firmamıza arızalı ürün hakkında yaptığı başvuruya olumlu cevap verilmiş ve ürünü tedarikçi firmaya değişim amaçlı gönderilmiştir. Tedarikçi firmanın deposunda yaşanan karışıklık nedeniyle farklı bir ürün gönderimi yapılmıştır. Tespit edildiğinde ise müşterimize ulaşılıp konu hakkında bilgi verilmiş, ürünü tekrar değiştirmek için geri göndermesi gerektiği bilgisi verilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön