04 Şubat 2014 #2274581

Ereyon.com.tr Yanlış Ürün Gönderdi!

N11.com üzerinden Ereyon.com.tr firmasıyla almış olduğum Lenova marka bilgisayar yanlış gönderildi. İlanda belirtilen 8 gb ssd özelliği olması gerekirken, gelen üründe yoktu. Değiştirilmesini talep ettiğimde verilen cevap çok güzel, ürünü geri yollayın, para iadesi yapalım, oldu.


Tedarik edemediği ürün yerine yanlış ürünü gönderip, fark ederse de para iadesi yaparız diyebiliyorlar. Para iadesi istemiyorum, ilanda sunulan özelliklerde doğru ürünü istiyorum. Bu konuyu N11.com a ilettiğimde, hiçbir şekilde konuya dahil olmuyorlar.

Hande 590 Okunma

Cevaplar

  • Hande'nin Teşekkür Mesajı05 Şubat 2014

    Yavuz Bey'e ilgi ve nezaketi için teşekkürler..

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin satın aldığı üründe teknik özellik olarak kapasitesi 500GB + 8GB SSD geçmektedir. Ürünün üretiminde standart olarak kapasite bilgisi sitemizde yazdığı gibi geçmektedir. Müşterimize ürünün incelenmesi ve üretici firma ile irtibata geçilebilmesi için ürünün firmamıza gönderilmesi istenmiştir. Müşterimiz ile telefonla görüşülerek detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön