Ereyon.com.tr Yanlış İçerikle Satış Yapmak

Fatih Fatih29 Ağustos 2014 09:26

Bosch psb 600 re darbeli matkap ürününü 22.08.2014 tarihinde satın aldım 26.08.2014 tarihinde ürün bana ulaştığında ürünü alma sebebim olan ve ürün internet açıklamasında da yazan plastik çantasının üründe çıkmaması üzerine müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede durumla ilgili mail atmam istendi ve mailime karşılık olarak ürünün plastik çantası olmadığı karton kutulu olduğu ve yanlışlıkla siteye öyle yazıldığı ürünü geri gönderip üzerine ücret ödeyip plastik çantasını alabileceğim söylendi ve zaman kaybedilmeden internet sitesinden ürün içerik bilgileri değiştirilerek plastik çanta silinerek karton kutu yazıldı ve mağduriyetimle ilgilenilmedi. Ereyon.com.tr'de herşey malı satana kadar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 29 Eylül 2014 11:48

EREYON SİTESİ 29.08.0214 TARİHİNDE MÜRACAATLA İLGİLENİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ ANCAK HALEN BİR GELİŞME BULUNMAMAKTADIR ARADIĞIMDA İSE SİZE DÖNÜŞ YAPILACAK DİYE MÜŞTERİ OYALAMAKTADIR.KESİNLİKLE OYALAMA VE YIPRATMA PRENSİBİ ESAS ALMIŞ SİTE ÜZERİNDEN YAPTIKLARI İLE GERÇEKTE UYGULADIKLARI TAMAMEN FARKLIDIR.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 29 Ağustos 2014 13:07

Müşterimize eksik aksesuarı tedarik edilerek gönderilecektir. Konu ile ilgili olarak müşterimize detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular