Toplam çözüm sayısı
..
Ereyon.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Selim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Ereyon.com.tr Verdikleri Sözleri Tutmuyorlar!

1354görüntüleme
Selim
Selim 29 Kasım 2017 15:08

21.11.2017 Salı günü sipariş ettiğim Sony f43m Çoklu Arayüz Yuvası için Harici Flaş ürünün 1-3 iş günü içinde tedarik edilir ibaresi kabul ederek, kargo dahil 1.367,04 TL ödemesini yaptım ve siparişim alındı. Üç gün bekleyip 4. gün olduğunda ürün halen tedarik sürecindeydi. Bende telefonla bilgi almak için aradım, ürünün ellerinde olmadığını tedarikçi firmayla görüştüklerini en kısa sürede sorunu halletmeye çalıştıklarını ve biraz daha süre istediklerini söylediler.

Bugün yani 29.11.2017 Çarşamba günü kendileri aradı ve ürünü tedarik edemediklerini başka bir ürün veya para iadesi yapmak istediklerini belirttiler. Şimdi asıl konu olan haksızlıklarına gelelim neden haksızlık diyorum çünkü bu ürünü bu fiyata hemen hemen kimse satmıyor yani bu fiyata bu ürünü satmayacakları belliydi ürünü bu fiyata var gibi gösterip sipariş verdiriyorlar sonra bir' şekilde yok deyip başka ürün alın diyor.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr06 Aralık 2017 14:24

Merhaba; Müşterimizin siparişinde tercih ettiği ürün, sipariş onayından sonra temin edilerek gönderilmektedir. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, ürün temin edilememiştir. Müşterinin iddia ettiği şekilde, satışa sunulan fiyat ile ilgili hata olması nedeniyle, ürün gönderilmemesi söz konusu değildir. Müşterimiz ile bu bilgi paylaşılmış olup, farklı ürün ile değişim yapabileceği sadece öneri olarak sunulmuştur. Müşterimiz farklı ürün ile değişim istemediği için, 29 Kasım tarihinde iptal süreci başlatılmıştır. 30 Kasım tarihinde ise ücret iadesi tamamlanmıştır. Saygılarımızla..

Selim
Selim10 Aralık 2017 23:07

''Müşterimizin siparişinde tercih ettiği ürün, sipariş onayından sonra temin edilerek gönderilmektedir. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, ürün temin edilememiştir. '' bu iki cümle birbiriyle örtüşmüyor. Hem temin edip hem de temin edilemeyen bir üründen bahsedilemez. Ayrıca benbilerek ve isteyerek sipariş verdiğim ürünün yerine neden başka bir ürün alayım. Burada yapacağınız tek şey hatalı satış politikanızdan kaynaklı sorun nedeniyle özür dilemek olmalıydı. Ne yazık ki siz benim hatam varmış gibi davranmışsınız. Bir kez daha yazıyorum ben müşteri olarak sizin benden talep ettiğiniz bütün koşulları yerine getirmeme rağmen siz satıcı olarak asıl yapılması gerekeni yapmadınız (!)

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler