Ereyon.com.tr Verdiği Bilgiler Doğru Değil

Baris Baris24 Mayıs 2018 16:29

21 Mayıs 2018 günü faturaya ihtiyacım olduğunu telefonda söyledim "gün içerisinde gönderilecek" denildi gönderilmedi. 22 Mayıs'da telefon ile arayıp gönderilen faturada seri numarası eksik dedim ürünü kullanamıyorum dedim, mail atın gün içerisinde sizinle iletişime geçilir denildi. 24 Mayıs oldu iletişime geçen yok. WhatsApp'tan yazdım geri dönüş yapılacak denildi yapılmadı. Maalesef yazı yolu ile, konuşma yolu ile sağlıklı iletişim kurulamıyor çünkü Ereyon.com.tr yetkililerinin verdiği bilgiler doğru değil. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Baris 24 Mayıs 2018 18:30

Bunu telefonda ve mailde de belirtmiştim, 3. Kez tekrar belirtiyorum. Evet benim cihazımın arkasında seri numarası yazıyor, ancak ben, sizin bana gönderdiğiniz faturayı Apple'a gönderdiğimde Apple benden cihazın arkasında yazılı olan seri numarasının da faturada olması gerektiğini söylüyor aksi takdirde cihazın devre dışı olduğunu ve kullanamayacağımı bildiriyorlar. Bende sizlere bunu mail yoluyla ve telefon ile arayarak belirttim, eğer cihazın arkasındaki seri numarasını istiyorsanız size gönderebilirim. Faturanın üzerine cihazın seri numarasını ekleyip faturayı tekrar düzenleyip bana göndermezseniz cihazı kullanamayacağım. Bunu defalarca belirtmekten sıkıldım, gayet basit bir olay nasıl bu kadar uzun sürede anlaşılmıyor çok ilginç. Lütfen bu mesajı Apple cihazı olan ve cihazını açtırmak için fatura işleriyle uğraşmış birisi okusun.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 24 Mayıs 2018 17:22

Merhaba, Müşterimizin şikayetinde belirtmiş olduğu ürün 20.01.2015’de alınmıştır. Müşterimizin mağduriyet yaşamaması ve müşteri memnuniyeti adına fatura arşivinden kendisine faturası iletilmiştir. Belirtildiği gibi faturada yer alan seri numarasında her hangi bir değişiklik veya yanlış bir bilgi olması söz konusu değildir. Müşterimiz, iPad seri numarasını aygıtın arkasında da bulabilir. Saygılarımızla.. www.ereyon.com.tr

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular